Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges, de hízásra hajlamo...

Egészséges, de hízásra hajlamos, nagyon keveset mozgó kutyának milyen száraztáp ajánlható? Gondolom, az alacsony zsírtartalom fontos, de melyek azok a további összetevők, amikre nagyon oda kell figyelni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Én ennek a macskakaja változatát adom az egyik macskámnak:


[link]


Nekünk bevált. Pár hónap után sokat fogyott, de a később sem fogyott le annyira, hogy az már ne legyen normális.

Most van egy normális súlyoa és azt tartja, már lassan egy éve...

Viszont szinte semmi mást nem kap emellé.


Nekem még ez is szimpi, mert ez az összetevők alapján érzékeny gyomorra is nagyon jó, amellett hogy súlykontrollos: [link]

2020. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A második link el lett rontva...

Remélem most jó lesz.


[link]

2020. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az infót, annál is inkább, mert azt sem tudtam, hogy ez a kutyatáp létezik:

Mindig azon cégek előtérbe helyezett "ajánlataival" találkozom, akik eleget tudnak fizetni a reklámokért, viszont másoktól azt hallom, hogy ezek azok tápok, amiktől leginkább óvakodjak, és nem szelídebb jelzővel illetik azokat a "világmárkákat" minthogy "szemét", azzal tévedésből se etessem az ebet! (pl. a Pedigree, Friskies)


Jelenleg itt tartunk: [link] Hosszú távú tapasztalatok még nincsenek, de szívesen eszi, a székletét rendbentartja, negatív hatásáról pedig semmit nem tudok, mert egyelőre nincs ilyen.


Túl magas árfekvésű cuccokat ne ajánljatok, (max 800-900Ft), mert részben nem tudom megvenni,

részben laikusként sem hiszek abban, hogy a kevésbé favorizált kaják között ne találnék akár magasan(!) jobb minőséget, mint az évek óta agyonreklámozott tápok.


Nincs olyan elfogulatlan ajánlatokat feltüntető táblázat, miegyéb, ahol a Magyarországon középáron beszerezhető márkákról tárgyilagos infót kaphatnék?

Akár, ha egy-egy cég "saját márkás" eledeléről van szó, ezzel például már találkoztunk: [link]


Tapasztalatok, tippek, ha vannak, ne fogjátok vissza magatokat!

Nem tartom lehetetlennek, hogy mások, tapasztalatlan gazdik is értékes adatokat találhatnak! Köszönetttel, üdv. mindenkinek!

2020. márc. 8. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Happy Dog márkától a Natur Croq kutyatápot adjuk neki.Sokáig pedig N&D tápot kapott,azt csak az ára miatt váltottuk le.Érzékeny gyoomrú kutyáknak is jó.A Select Gold táptól sok füvet zabált, majd hányt,mert fájt a hasa,tápváltás után rendbe jött.A pedigree tápokat szintén nem ajánlom. A Happy Dog tápjai nálunk a nyerők.


És ami a legfontosabb:sokat kell mozognia a kutyának,olyan nem lehet,hogy keveset mozgatod.Ezzel jár a kutya.Nekem mindent megeszik a kutyám,sokszor kap maradékot is,de mindig az egészséges testsúlyban marad,mivel rengeteget mozogatom(bicikli,játék,több órás séták stb)

2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ja,és a happy dog natur croq 10 000 ft egy 15 kg-os csomag,ami a vizslámnak úgy 2 hónapig kitart.Úgyhogy szerintem megéri,és a minősége is szuper
2020. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!