Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó ötlet vagy bunkóság?

Ez jó ötlet vagy bunkóság?

Figyelt kérdés
Én itthon dolgozom, ami annyit jelent, hogy heti egy napot (minden csütörtökön) kell csak bemennem a céghez. Két kutyánk van. Minden egyes nap a kertben labda "csaták" vannak, akadályokat építek, és csináltatom meg velük a feladatokat a kertben. Sokszor viszem őket hatalmas sétára a pusztaságban, több kilómétereket sétálunk, több órát. A lényeg, hogy a kérdésem az lenne, hogy a szomszédban van egy goldi keverék kutyus. Fél éve fogadták menhelyről örökbe. Őt állandó kinti kutyusként tartják (az enyémek bent alszanak velünk). A szomszéd kutyának az egyet öröm forrása, mikor az enyémek odamennek napi többször a kerítéshez, és nózipusziznak, illetve csóválnak egymásnak. Nagyon szeretik egymást. A szomszéd kutyát egyszersem láttam labdázni, simogatni is csak a vacsorája előtt. Én szoktam simizni kerítésen keresztül, amit nagyon szeret. Nem sovány, jól van tartva ilyen szempontból. Sétálni sosem viszik, a kert az otthona. Fiatal anyuka lakik itt két gyerekkel, egyedül neveli őket. Nappal senki sincs itthon, a kicsi oviba, a nagyobb suliba, anyuka munkahelyén. Szóval arra gondoltam, hogy amikor itthon vannak természetesen megkérdezném, hogy a kutyájuk átjöhet e hozzánk csak a kertben labdázni. Nem akarok én ezzel rosszat, nem sétálni vinném, csak legalább játszani vele, hogy mozogjon, és jól érezze magát. A gazdival jóban vagyok, de nem annyira, de annyira közeli a barátság. Csak megfogant ez az ötlet. Nem akarok bunkó lenni sem. Csak, hogy érjek a kutyát ingerek. Akár ők is átjöhetnek semmi gond nem lenne. Szerintetek verjem ki a fejemből, vagy van értelme ennek?
2020. márc. 7. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi bunk⁹ nincs sőt szerintem jó ötlet.

(Ha kérdezhetem mit dolgozol?)

2020. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet.
2020. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, max nemet mond.
2020. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, lehet örülne is neki. Kérdezd meg!
2020. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, én pl örülnék egy ilyen felajánlásnak.
2020. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék. Olyan rossz, hogy egyedül van a kutyám, amíg dolgozom. Két gyerek mellett lehet, hogy nem tudja megoldani a rendszeres sétákat, pedig szeretné.

Szerintem kérdezd meg.

Hol laksz amúgy? Mi is átmennénk labdázni :D

2020. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo otlet! Mindenkepp kerdezd meg ! A setat is!
2020. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos ötlet, kérdezd nyugodtan :) én nagyon örülnék egy ilyen szomszédnak a helyében.
2020. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!