Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon mérges vagyok, mert...

Nagyon mérges vagyok, mert gondos gazda módjára vettem a kutyámnak Advantixot a kullancsok ellen.4 napja kezeltem vele, erre ma simogatom es ott a hátába kullancs, ráadásul azon a környéken, ahol be lett csepegtetve?

Figyelt kérdés
Ennyit ér ez a szer?! Ha vannak tapasztalatok, szívesen venném?
2020. márc. 9. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Attól még belemegy a kullancs, csak hamar kidobja,ahogy elkezdi szívni a vérét, abban van az ellenszer.
2020. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg fajtánként(egyedenként) változó, hogy mennyire jön be az adott szer, advantix nálunk eddig jelesre vizsgázott, de a pár hetes foresto nyakörv mellett több megszívott kullancsot is találtam a borderemben. Mástól viszont azt hallottam, hogy hibátlanul működik... Bravectoról viszont eddig csak jókat hallottam és nálunk szintén működött évekig, csak váltottunk nexgard spectrára, mert az a szívféreg ellen is jó. Pár éve ezt kapják a kutyák, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak, de ismerősök már találtak kullancsot a kutyájukba, aki ezzel volt kezelve. Nagyon régen használtunk ultrahangos riasztót is, meglepetésemre tényleg hatásos volt, de kertesbe lakunk, sokat vannak kint a kutyák és nem szeretem, ha 0-24 nyakörv van rajtuk, mert kikopik a szőrük és kis mértékben balesetveszélyes.


Röviden: Sajnos próbálkozni kell, ki kell tapasztalni, hogy mi jó nektek.

2020. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Bízzál benne hogy életed legnagyobb gondja lesz ez.
2020. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

A mi kutyaink havonta next guard spectrat esznek. Nem csepegtetem kullancscseppel.


Hatasos csak kullancsellen citromos vizzel atkenni a szoret furdetes utan. (Bennt a meleg lakasban es megvarni,amig megszarad!!! Csak utana szabad setaltatni.

Ez bevalt az elozo kutyaknal. A nextguardot a szivfereg elkerulesere adjuk a kutyainknak! Meg meg bolha szunyog es kullancsirto.

2020. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondos gazda módjára nem agresszívoskodni kell a válaszolókkal hanem elolvasni és ÉRTELMEZNI a betegtájékoztatót!
2020. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!