Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyúl fejet evett a tacskóm (? )

Nyúl fejet evett a tacskóm (? )

Figyelt kérdés
A kertszomszédunk nyulakat tart es ma delutan hatraemgedtem a kertbe a tacskó kiskutyámat aki egy nyúlfejett talalt a kertbe es azt szépen elfogyasztotta szőrőstől bőröstől. Lehet bármi baja tőle? ( Az Istenért se lehetett tőle elvenni )

2020. márc. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Első sorban van baja, szörnyen neveletlen. Jól nevelt kutyának a torkából is ki lehet szedni a legfinomabb falatot is - pont ezért.


Magától a fejtől nem lesz baja, gondolom jól tartja a nyulakat, ha már úgyis fogyasztásra tartja őket.

2020. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nyúlfejet talált? A nyúl többi része hol volt, vagy a szomszéd csak úgy szétdobálja a tetemeket, nyúl "alkatrészeket" a kertben? Baja szerintem nem lehet tőle, bár azért a szomszédot megkérdezném hány napos dögöt evett a kutyám, de az határozottan nem jó, ha nem tudsz elvenni a kutyádtól bármit, amit csak akarsz. A 40 kilós terrier keverékemnek (akiben igen nagy a vadászösztön) a szájából bármit kivehetek. Ez nagyon hasznos, mert ha ne adj' Isten a szájába kerül bármi, ami kárt tehet benne, azt bizony muszáj valahogy elvenni, hogy megelőzd a bajt.
2020. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

1. Hogy került nyúlfej a kertbe? A szomszéd átdobálja?


2. Baromi neveletlen az a kutya, akitől nem lehet elvenni bármit, ennyi erővel mérget is ehetett volna.


3. Túl fogja élni. Azért figyeld pár napig és ha úgy látod, akkor doki.

2020. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Egeszsegere! Tartsd nyerskoszton es nem fog a szomszedba menni enni... ha otthon megkapja a neki szukseges taplalejit. A kutak husevok,adj neki nyershust meg husoscsontot!!!
2020. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, a szomszéd megnyúszta a nyulát a fejét pedig odaadta a macskájának aki áthordta valószinüleg a mi kertünkbe.. tudom az én hibám hogy nem hallgat rám rajta leszek az ügyön hogy szót fogadjon nekem bármiről is legyen szó.
2020. márc. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!