Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám csokit...

Mit tegyek ha a kutyám csokit evett?

Figyelt kérdés
A 3 éves Yorkiem kb fel tabla milkacsokit megevett ,mert veletlenul az agyon hagytam es mire visszamentem mar nem volt meg a csoki... nagyon felek kerlek valaki segítsen, mennyire lesz baja ettol? orvoshoz kell vele menni??
2019. dec. 20. 19:40
 1/5 anonim válasza:
2019. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%

Hadd emeljek ki onnan egy kommentet:


"Nem kell mindent túllihegni.


Nem tömény kakaót eszik a kutya, hanem tejcsokit, aminek a kakaótartalma jó ha 10 %.


És nem rendszeresen eszi.


Ahhoz, hogy komoly egészségkárosodása legyen, meg kéne enni egy kis termetű kutyának is legalább fél kiló tömény (nem az üzletben kapható feldolgozott) csokit.


Ezek az okoskodó cikkek arra jók, hogy a félinformált emberek terjesszék és pánikot keltsenek.


Az évek alatt ne tudd meg hány tábla csokit loptak már el a kutyáim. Volt, hogy a macska segítségével egy egész doboz Milka szaloncukrot ettek meg. Nekem volt csak bajom, mert nagyon pipa lettem."

2019. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal orvoshoz!
2019. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére tejcsoki volt. Azért adj neki aktív szenet ba van otthon.
2019. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyenlőre semmi baj nem lehet, ne aggódj.😊

Viszont legközelebb nagyon figyelj, nehogy rendszeresen előforduljon!

2019. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!