Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó keverék kutyám. Bizonyos időnként ugyebár a hátsó lábain az oldalsó kis bütykökön le kell vágni a körmöt. Eleinte ezt engedte is de mostanra odáig jutottunk hogy már egyáltalán nem. Egyszerűen fizikai képtelenség ezt megoldani. Még a kezem is megkapta. Nem tudom vele megértetni hogy nem bántani akarom ezzel. Az egyik lábáról tudtam csak levágni. A másikról már esély sincs. Pedig az is elég hosszú. Hamarosan elkezd belenőni a húsba. Nem tudom mitévő legyek. Hogyan lehet levágni igy? Ha meglátja a körömcsípőt a kezemben elszalad. Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Teljesen feladtam már.


2020. márc. 11. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Állatorvos vagy kutyakozmetika.
2020. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csináljátok ketten, egyik lefogja, a másik vágja utána jutifali.
2020. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem megy ketten sem. Próbáltam egyik ismerősömmel. 1-es. Állatorvoshoz lehet menni ilyennel is hogy levágja a körmét? Nem küld el vele hogy ne raboljam az idejét?
2020. márc. 11. 12:21
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Kösd oda egy fához vagy az asztal lábához, szorosan a nyakánál!
2020. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog elküldeni az orvos.
2020. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám körmét is mindig állatorvos vagy kozmetikus vágja, én otthon nem merem megcsinálni, nyugodtan vidd el te is :)
2020. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4# szerintem takarodj innen
2020. márc. 11. 13:01
 8/20 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm. Nem tudom hogy fogja viselni ha nyakörvet tennék rá. Sosem volt neki és sosem vittem sétálni mert akkora az udvar hogy ott ki tudja rohangálni magát. Annyira fél mindentől hogy az ilyen egyszerű dolgok is horrorisztikusak kivitelezni mindkettőnk számára
2020. márc. 11. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

4.-vagyok.


Takarodjak? Mert segítőleg válaszoltam?


Az állatorvos vagy a kozmetikus szerinted mit fog tenni vele? Leírom: Lefogja/leköti erőszakkal, vagy elbódítja, gázzal.

2020. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Így már minden érthető. Szerencsétlen kutya életében nem találkozott semmi ingerrel, retteg mindentől, miközben nektek a kutya neveléséhez közötök sincs.


Nem, nem elég neki csak a kert. Nem a futkározás miatt viszed ki elsődlegesen ki a kutyát, hanem az új ingerek, szagok, kutyák, helyzetek miatt. Hogy ne rettegjen szerencsétlen egy körömvágástól vagy egy nyakörvtől.

Állattartási kutúra 0. Gratulálok. Keress neki új gazdát, aki kielégíti a egészségügyi,szociális, mind a fizikai igényeit, mert te nem teszed ezt meg.

2020. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!