Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Önkéntes házi karantén alatt,...

Önkéntes házi karantén alatt, hogyan érdemes a kutya sétáltatást megejteni?

Figyelt kérdés
Elég, ha olyan időszakban megyünk ki, amikor senki/alig vannak az utcán?
2020. márc. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
2 hétig házi karanténban voltam (febr.vegen voltam Olaszban), munkáltató rendelte el. Napközben 1-2 alkalommal vittem ki őket, pár percre. Inkább éjszaka 11 és reggel 5-6 körül mentünk nagyobb sétára.
2020. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak önként vagy otthon és nem vagy potenciális fertőzött akkor nem forgalmas időben vidd.

Ha fertőzés gyanú elég erős, akkor nem hagyhatod el a házat és az udvart, valamint senki nem is mehet fel hozzád.

2020. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
2020. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A házi karantén azért karantén hogy ne menj ki. Így értelmetlen.
2020. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok(egyelőre) beteg. Csak dolgozni járok. Mondjuk egészségügyben dolgozok(azon belül is magán), de hozzám nem jutnak be azok a betegek akiket elkuldunk, mert 2 hete külföldön voltak.


Amúgy se vagyok egy társasági ember, de a mostani időkben még kevésbé kockaztatnek.

2020. márc. 15. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem házi karantén, ha kimész, hanem simán elővigyázatosság. Hiába pontozzátok le a válaszokat!


Igen, akkor célszerű sétáltatni, amikor kevesen vannak az utcán. Gondolom egészségügyi dolgozóként tudod, hogy ez nem helyettesíti a karantént, de a semminél még mindig jobb. Ha pedig hatási karanténba kerülnél, akkor valakit meg kell bíznod a kutya sétáltatására... Elvileg elég kemény pénzbírságot kaphat az ember, ha rajtakapják, hogy megszegte a karantént.

2020. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*hatási -> hatósági
2020. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Boltba is lefogsz menni, kutyádat is setaltathatod … az elet nem all meg teljesen, csak semmi nem lesz korlátlanul.

Arra lesz jo ez az egesz, hogy végre kenytelenek leszünk osszeszedni magunkat … mar eppen itt az ideje.

2020. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!