Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya autósülés autóba?...

Kutya autósülés autóba? Hogyan érdemes szállítani?

Figyelt kérdés

Ami a jobb első ülésre "csatlakoztatható". Ilyesmi:

[link]


Napi szinten ülne autóban, és eddig én mindenkinél csak úgy láttam, hogy simán betették az anyósülésre, és kész. Nagyobb kutya esetében hátra. De gondolom hosszabb úton nekik is kényelmesebb valami "fix" hely, alváshoz pl. Szóval szerintetek szükséges egy ilyen, vagy felesleges? Tudtok-e ajánlani kifejezetten márkát, ami ilyen kategóriában nagyon jó?



2020. márc. 11. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rövidebb utakra biztonsági övvel rögzítem a kutyát hátul (közepesen nagy), ha autópályára viszem, akkor pedig szállítóketrecben van.
2020. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmi van, tappancsos mintával. Befedi a komplett hátsó ülést, a kutya elnyúlva tud rajta aludni hosszabb utakon. Persze teszünk rá plédet, mert azzal komfortosabb.

Van rajta ilyen kutyahám is mint a képen, ami a biztonsági övre kapcsolható.

A miénknek a két - az ajtók felőli - oldala is felcipzározható és rögzíthető, akkor olyan lesz mint egy doboz, de eddig erre nem volt szükség.

[link]

2020. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam a miénket.

Nagyon meg vagyunk elégedve vele.

[link]

2020. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt egy jobb link róla:

[link]

2020. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igazából ennyire komoly eszközökben nem gondolkoztam, mert ha felnőtt is lesz, akkor sem nő nagyra a kutyusunk. Egy francia bulldogról van szó. Ezért gondoltam, hogy elég lenne előre valami, mert úgyis ott fog leginkább utazni.

2020. márc. 11. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Értem!

Akkor viszont olyat keressél, amiben amikor már nagyobb is lesz egy hosszabb út alatt kényelmesen el tud feküdni és aludni, ez eléggé fontos.

Mi is mindent megadunk a kutyánknak, az elmúlt 2 évben már 800ezernél tartunk 2 műtéte miatt, de ilyen drága kutyaülőkére nincs szükség.

Amire mi odafigyeltünk, hogy fékezésnél ne tudjon leesni, mégis kényelmesen tudjon mozogni, vagy elfeküdni.

2020. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!