Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kuytusnal mire keszuljek?...

Kan kuytusnal mire keszuljek? Szukaval vagy kannan konnyebb az elet?

Figyelt kérdés

Mindig kislany kutyusom volt. Most beleszerettem egy menhelyes kutyusba, de O kisfiu.

Ivartalanittatni fogom, de mire keszulhetek? Bocs a hulyes kerdesert. Mjndent osszepisil, jelol, allandoan a ruzsat nyalogatja, ilyesmi? Nem a kertben, hanem a hazban elne, csaladtagkent.


2020. márc. 20. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha ivartalaníttatod nem fog jelölgetni meg ilyenek.

Amúgy a szuka kutyák is mindent összepisilnek, csak úgy mondom...

Nem lesz másabb, mint egy szuka.

2020. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi extrára nem kell keszulni, csak ivartalanitas elott a tobbi kannal nem igen fog spanolni.
2020. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oh, de megnyugtattatok. Nagyon szepen koszonom. Ea bocs a kerdesert, de a micsodajat nem nyalogatja, meg minden allandoan? Tudom, h nem szep ez a kerdes, de ahogy ul akkor a futykosetvigazgatja mindig? Mert gyerekkorombean sokszor ezt lattam, amikor az en kisszukamat setaltattam. Vagy ez az oszton is alabb hagy, az ivartalanitas miatt.
2020. márc. 20. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha ivartalanítva lesz nem fogja nyalogatni, az meg régen rossz a kinnt lóg mindig...
2020. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oh, de megnyugtattatok. Nagyon szepen koszonom. Ea bocs a kerdesert, de a micsodajat nem nyalogatja, meg minden allandoan? Tudom, h nem szep ez a kerdes, de ahogy ul akkor a futykosetvigazgatja mindig? Mert gyerekkorombean sokszor ezt lattam, amikor az en kisszukamat setaltattam. Vagy ez az oszton is alabb hagy, az ivartalanitas miatt.
2020. márc. 20. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan központi kérdés, hogy nyalja-e magát, a szuka is nyalja a hátulját, meg a macska is, de kit érdekel.

Én úgy tapasztaltam könnyebben tanítható a legtöbb mint a szukák, pedig volt ivaros kanom is, bár én mindet elég szigorúan neveltem, lehet a kanoknál ez jön be jobban, vagy csak szerencsém volt velük.

2020. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Többször pisil séták során, mint egy lány. Ivartalanítva is. Esti sétához nekünk kell 10p, hogy kiürüljön teljesen. Testvéremnek lány kutyája van, 2 percre leszalad vele, ő kienged egyszerre minden pisit és mennek is haza. :D
2020. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7. Ez így nem igaz!

Nekem ivartalan szukám van és jelölget séták alatt (sokszor pisil keveset van hogy még a lábát is felemeli mint egy kan, hogy felérje a fa törzsét)!!

2020. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagynon koszonom mindannyiotoknak. Igazad van, nem kozponti kerdes, csak kislanykent mindig mikor a lany kutyamat setaltattam, akkor a fiu kutyak ilyan eroszakosak voltak, nyomultak, mindig jottek es a kukacukat nyalpgattak meg ilyenek. Erre emlekszem, ezert nwrul fel a kerdes ami tudom, eleg primitiv, de sosem volt fiu kuytam, nem tudom ok milyenek. Tudnek e ok is olyan ragaszkodo, bujos, ragaszkodoak lenni mint a lanykak. Es azt is tudom, h tuzelesi kdoszakban, nem ismernek sme istent sem embert. De ivartalan kannal ez gondolnom megváltozik.
2020. márc. 20. 21:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Saját+menhelyes tapasztalat, hogy a kanok hajlamosabbak a más kanokkal való rivalizálásra(szukáknál ez sokkal ritkábban fordul elő, de ott is létezik) és jelölgetésre, ivarosan és évekkel az ivartalanítás után is.

Alapvetően viszont kevesen nyalogatják magukat, ettől nem kell tartanod...

Alapesetben ezek a viselkedések egy kis energiabefektetéssel kordában tarthatók, bent a házban nem fog jelölgetni, még el sem gondolkodik rajta(néha sajnos megesik, de ott komolyabb problémák vannak).

2020. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!