Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leirnatok milyen fajta remeges...

Leirnatok milyen fajta remegesre keszuljek spinalis erzestelenites utan?

Figyelt kérdés

Volt mar epiduralis erzestelenitesem, elmaradt a remeges.

Kinek milyen volt, mihez hasonlitanad?


2020. márc. 7. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak annyit éreztem, hogy remeg a kezem, meg a törzsem, mint amikor ráz a hideg, a lábamat akkor már nem éreztem. 10 óra vajúdás után szinte fel se tűnt ez a kis kellemetlenség.
2020. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzés volt, mintha fáznék.
2020. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, remegsz mint amikor fázol csak mégse fázol. Az én babám kihozták már amikor jelentkezett, ha a férjem nem kérdez rá, hogy ez mi és mi a baj fel se tűnik.
2020. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ugy beszelnek rola mintha valami hatalmas kellemetlenseg volna. Vagy van akinek az, van akinek nem?

Es mennyi ideig tartott? Kontrollaltlan vagy mondjuk a babat tudod fogni kozben?

Koszi!

2020. márc. 7. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Borzalmas volt, elkepesztoen fajt, 3. probalkozasra tudtak jo helyre beadni, kozben iszonyuan fajt, sosem felejtem el, mai napig elkap a siras is, ha ragondolok.
2020. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi de nem ezt kerdeztem.
2020. márc. 7. 11:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szinte fel sem tűnt, olyan volt mintha fáznék. Nem kell ezzel külön foglalkozni.

Nekem amúgy fájdalommentesen adták be az injekciókat, csak h legyen pozitív példa is.

2020. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon remegtem, nem érdekelt túlságosan, pedig azt mondták, hogy ez már kicsit durvább, mint ami az érzéstelenités miatt szokott lenni, kaptam rá gyógyszert, attól szépen abbamaradt.
2020. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon remegtem, nyakig betakargattak. Olyan volt mintha nagyon durván fáznék. Beszélni is alig tudtam mert összekoccantak a fogaim. Akkor azt mondták ne akarjam kontrollálni a remegést mert csak rosszabb lesz. Úgy emlékszem amikor kitoltak a műtőből, onnantól kb másfél órán belül megszűnt. A babámat tudtam tartani de baromi kellemetlen volt úgy fogni, hogy közben remegtem és a kézfejemben a branül...
2020. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szúrás nem fájt de kB 5 percel utánna remegtem, meg a fogam is vacogott annyira "fáztam" aztán adtak be valamit és elmúlt, meg a kezembe nyomtak egy forró vizes kesztyűt, meg tettek rám forró lepedőt a műtét alatt. Semmit sem ért, utánna jött a gyógyszer és múlt el.
2020. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!