Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves berni ivartalan szuka...

4 éves berni ivartalan szuka kutyám mellé befogadtunk egy 3 hónapos staffi kölyköt. Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
A nagy macim nagyon hagyja magát, a kicsi ugrál rajta, tépi a fülét. Ezt ne hagyjuk neki? Később lehet az ilyen játékból gond? Mire figyeljünk oda két kutyánál? Pár jó tanács jól jönne.

2020. márc. 22. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Kemeny vagy :) de tényleg, nem semmi parositas. A nagy macko birni fogja a gyurodest, na de a staffi? O olyan lesz, mint ha mindig kerozint ivott volna. Unatkozni nem fogsz, az biztos.


Nekem is van nagy mackom (Alabai) es en is gondolkodom kutyatarson, de szakemberhez fordultam es azt javasolta, hogy a masik is legyen nagytestu, az lesz a jo parositas.


Baj biztosan nem lesz, majd a nagyobb ugy is raszol a picire, ha eleg lesz a birkozasbol. Bator parositas, gratula!

2020. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat! Olyan kis birkalelkű a bernim, mindent hagy a picinek. Ha már nagyon sokat lóg a fülén, én azért rá szoktam szólni. Unatkozni tényleg nem fogunk. :) Nem akartam egyelőre másik kutyát, de így hozta az élet, remélem minden jól alakul majd :)
2020. márc. 27. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a staffim olyan,mint egy berni pasztor.


Szolj ra a fultepesre. Nekunk felnott korukra kellett oket megtanitani,h a jateknak ne legyen lathato nyoma!!!

2020. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!