Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állateledelt adjak a...

Milyen állateledelt adjak a kiskutyàmnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdo gazdi vagyok, tudnátok nekem ajánlani jó minoségu kutyaeledelt? Illetve hogy hol tudom ezeket beszerezni?

Egy 8 hetes tacskóról van szó.

Köszönöm a válaszokat és bocsi az ékezetekért, telefonról írok.


2020. márc. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Attól kérdezd meg, hogy mit kapott a kutyus, akitől elhoztad

És egyelőre inkább azt add neki és csak fokozatosan térj át másik tápra


Amúgy nem akarok bunkó lenni, de az ilyen kérdéseket annyira nem értem

Igen, cuki a kutya meg minden, az egy dolog, hogy konkrétan a fajtának nem mez utána az ember, de azért annak nehogy már ne nézz utána az, hogy hol lehet beszerezni azokat a dolgokat, amikre egy kutyusnak szüksége van 🤦🏻‍♀️

Vagy ez komoly kérdés volt? Jelenleg se tálkája, se játéka, se semmije nincs??

2020. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy szlovák nőtől vettem, olyan tápot amit mutatott itthon nem találtam, Szlovákiába pedig nem tudok átmenni jelenleg.

Tálkákat, játékokat, pelust, kiságyat,pórázt még aznap vettem hogy elmentem megnézni és megbeszéltem a nővel hogy akkor oltás után jövök érte. Egy csapat épp a kerítésem megerősítésén dolgozik hogyha majd kivihetem az udvarra, ne tudjon kiszökni.

Nem azért vettem kutyát mert "cuki" hanem mert a legnagyobb álmom volt, de eddig sajnos nem lehetett, így nem is értek hozzá, de a neten már rengeteg mindent elolvastam róluk, és könyveket is vettem.

A kajával viszont megvagyok lőve, utána néztem a neten, de inkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hogy kinek mi vált be és hol szerezte be. Ennek most járok utána.

2020. márc. 23. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolyok kutyamnak mister mixet adok, nagyon bevallt!


Pro plan, acana, orijen, real nature, N&D es ezer masik tap marka van amibol van junior.


Fontos, hogy tapnal azt nezd mennyi hus van benne! 10-15 % hus minimum legyen belole ez alabb ne ad, ettol mar csak tobb legyen benne. De vannak kutyak akik a magashustartalmu tapokat nem birjak, idos szukamnak jelenleg Criskydogot adok, bar 14%os hustartalom de ettol nem megy a hasa a legalabb.

2020. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy sajnos probalgatni kell a tapokat,mert ami bevallt valakinel nem biztos masnal is.


Minden kutya mas.


Ha adod latod, hogy hogyan fejlodik. Ha fogyni kezd es emeled az adagot es mev igy is fogy akkor valtani kell. Illetve ha tul sok a kaki akkor is erdemes valtani. Bar neg egy 8-10 hetes kutya naoi 3xesz. k igy tobb a kaki is igazabol. Sajnos figyelni kell es ha vmi nem stimmel akkor valtani.

Ha megy a hasa tobb het utan is akkor is valtas.


Viszont fontos a fokozatos valtas kiveve ha rendes taprol akarsz hidegen sajtoltra.


Nalunk addig volt hasmas mig kevertem, elfogyott a regi csak az ujat kapta es nem volt hasmas.


Sok mindenre figyelni kell, amit majd idovel kitapasztalsz

2020. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó. Azt olvastam hogy mindenkinek más válik be, ezért is próbálok mások szerint jó minőségűeket összegyűjteni, és azokat tesztelni.
2020. márc. 23. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Webaruhazakban egesz jol leirjak, hogy melyik kajaban mi a beltartalom, fajta-meret-kor alapjan is tudsz tajekozodni, kulonleges igenyekre is van megoldas es a pénztárcádhoz is tudod igazitani az elvarasaidat. Irany egy webshop!
2020. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orijen Freeze Dried Tundrát ajánlom. Ha ezt választod, akkor a 454 grammosat vedd, mert így olcsóbban jössz ki.

Ha viszont olcsóbb száraz tápot keresel, akkor a Acana Grasslands Dogot ajánlom.

2020. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!