Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyát miért nem jó...

Kölyök kutyát miért nem jó felébreszteni?

Figyelt kérdés
Megnéztem Caesar Millan egyik videóját, és ott kölyök kutyákat nevel fel. És mondta, hogy nem jó, ha mi ébresszük fel a kölyköt az alvásból, és egy másik kutyával szagoltatta meg, és arra kelt fel. De, mégis mibaja lesz a kutyának, ha mi ébresszük fel?
2010. júl. 25. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
nem nagyon bíznék egy olyan ember (?) hablatyolásában, aki elektromos sokkolónyakörvvel "neveli" a kutyákat
2010. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség. Lehetetlenné tenné az életet ha ezt csinálnánk. És akinek csak egy kutyája van? Ez már baromira túlbonyolítot kutyanevelés, nem kell mindent elhinni, ő szépen meggazdagszik belőle, de mi egyszerű emberek azért nevelhetjük egyszerűbben is a kutyánkat, nem kell ennyire túlaggódni! Semmi baja nem lesz a kutyádnak ha felébreszted.
2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezaz, akinek egy kutyája van, az mit csináljon? Kérje kölcsön a szomszédét?
2010. júl. 25. 22:45
 4/10 Akiteki ***** válasza:
90%

Nálunk a kutyák ébresztenek engem:))

Mi a fene baja lenne, mert felébresztem?

Nem volt már témája és kitalált még néhány hülyeséget?

2010. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

mert karikás lesz a szeme ...

ceasar millan egy barom ... a müsora megegy szenzációhajhász ökörség ...

2010. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ezt a sok kutyaszakértő IQ-huszárt...
2010. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért te jobbat tudsz? Biztos örökre összetörik a kis lelke hogy nem áll meg a világ amíg alszik... -.-"
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De egyrészt ugyan mi bánatos francnak kell egy kölyök kutyát felébreszteni? Amikor alszik akkor épp ,,nyugi" van, nem kell a nyomában járni, hogy nem-e bepisil, nem-e megrág valamit, nem-e rosszat csinál.

Másrészt, tényleg nem jó felébreszteni. Nem tudom, hogy Caesar Millan mire gondolt, de az biztos, ha az ember felébreszti a kölyökkutyát, nem vezet jóra. Nyűgös lesz, nem alszik vissza, hasonlók.


Hadd aludjon az a szerencsétlen kutya nyugodtan, ameddig akar. Nem kell zargatni.


Ja, de hát itt mindenki rohadt nagy szakértő, és teli szájjal tudnak szidni mindenkit, többek közt Millan-t, naná, mert nehogymár véletlenül az okosabbtól fogadjunk el tanácsot! Nehogymá" bárki is megmondja!

2010. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Élből marhaság. Először is nem kell ébreszteni a kutyát. Elmész mellette és már felébred.

És mi történik, ha felébresztem? Ha álmos, akkor felnéz, aztán alszik tovább.

Fel akarom kelteni, de inkább odaküldöm a másik kutyát, utálja azt, amiért megzavarta a legszebb álmát. :))

2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kell felébreszteni? Nem csak éjszaka alszik. Lehet vele valamin doglod, mentek valahova akármi! És ugyan már akkor addig lábujjhegyen kell járni mert őfelsége alszik és akaratlanul is felébresztenénk? Nem vagyok kutyaszakértő de 3 kutyát felneveltem már versenyig anélkül hogy ne ébresztettem volna fel és sosem hallottam egy kutyástól sem ilyet... Sőt, az én kutyáim ha megmozdulok már pattanak fel. Vagy pl nekem nem is lehetne kutyám mert 50 méterre van a vonat és remeg a ház amikor elmegy, ezért nem tud aludni a kiskutya? Ugyan már :D
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!