Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 14 éve lánynak milyen...

Egy 14 éve lánynak milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kertbe lenne,és nagytestűt szeretnénk. De nem tudjuk melyik lenne a legideálisabb egy 14 éves lánynak. köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 28. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy menhelyre, elmondjátok mit kerestek és majd ráböknek a tökéletes ebre.
2011. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
labrador,arany retriver, de ha nem akarsz konkrét fajtát akkor a menhelyen annyi árva kutyus van , vannak kölykök is..
2011. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenki a retriverekkel jön..komolyan van másik ugyanolyan szép kutya és nem retriver pl.berni pásztor nekünk 2 is van :) vagy moszkvai őrkutya..én amikor 12 éves voltam akkor volt egy moszi a családban és tudtam kezelni,jobban szót fogadott nekem mint másnak és lány vagyok :) De azért tudni kénbe mennyit foglalkoznál a kutyával..mert az édes kevés hogy kertbe lenne meg nagytestű legyen..meg mi kib**szod a kertbe és akkor kész?Nekünk a 2 berni külön családban vannak de mindegyik rendesen le van mozgatva,szinte a szuka berni már kert tiszta is..először meg kéne tudni,mennyit foglalkoznál vele..:)
2011. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 órára tudnám elvimmi sétálni. plusz kutyaiskola :)
2011. okt. 28. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Menhelyről vagy fajtamentőktől örökbefogadott kutya legyen,neked retrivernél nagyobb kutya kéne. Remélem kérdező,meg találod a legjobb kutyát magadnak.
2011. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyit tudnál a megvételére áldozni? Mennyire fontos, hogy fajtatiszta legyen? Mert egy fajtatiszta kutya ára tenyésztőtől 80 ezer forintnál kezdődik, ha ennyit nem tudsz rászánni, akkor menj a menhelyre és válassz onnan egy kölyök vagy felnőtt kutyát. Szaporítótól semmiképp ne vegyél, aki törzskönyv nélkül kínálja eladásra a beteg kiskutyákat párezer forintért.

Ha fajtatisztát szeretnél: Milyen típusú kutyák tetszenek? Retrieverek, vizslák, juhászkutyák, őrző-védők, szánhúzók, kopók?

Ezek ismeretében könnyeben tudunk majd fajtát javasolni.

2011. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nah akkor én a 3.vagyok :) Szerintem a legjobb választás a moszkvai őrkutya vagy a berni pásztor lenne :)

[link]

berni lány a fenti : kicsi színhibái,hogy nincs csíkja és van egy fehér folt a nyakán de amúgy egy tündér :) És imádom :)

moszkvai őrkutya Őt sajnos megmérgezték,de őt imádtam a család összes kutyája közül az enyémen kívűl :)

[link]

De csak tk-val vedd :)

2011. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

aki a képet tette az vagyok: Szóval végülis van csíkja csak nagyon halvány :)

De itt egy kis kori kép:


[link]

nem jó a kép de ha kivan nagyítva látszik,hogy van csík a 2 szeme között :)

2011. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy kölyköt szeretnék,és menhelyről. A kutya típusa:ne legyen pitbull meg ilyesmi kutyák. Amelyik barátságos,kedves aranyos. :)
2011. okt. 29. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát most akkor minek fajtát mondani ha nem fajtatisztát akarsz hanem menhelyit..amúgy sokszor a "pit bull" szelídebb mint egy csivava vagy egy yorki..és én tettem fel a képeket..
2011. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!