Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Az állatorvosi rendelőkre...

SOS! Az állatorvosi rendelőkre is érvényes a délután 3-ig tartó nyitvatartás?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nálunk az összes állatorvosi rendelő 10-12-ig és 16-18/20-ig van nyitva, a honlapon, google-ben is ez van, de hogyha érvényes rájuk is a rendelet, akkor lehet, hogy délután már nem nyitnak ki és nekem muszáj lenne elvinnem a kutyám orvoshoz.

2020. márc. 25. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam ezt a cikket:

[link]


Szóval elvileg az állatorvosi rendelőkre nem vonatkozik, gondoltam leírom, hátha valakinek szüksége lenne még erre az információra.

2020. márc. 25. 12:04
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Az állatorvosi rendelő nem üzlet vagy vendéglátó hely, ezért arra nem vonatkozik. Azért az mondjuk fura, hogy a kutyádat elviheted orvoshoz, de ha te vagy beteg csak telefonon konzultálhatsz az orvossal, nem mehetsz a rendelőbe és ki sem jöhet megvizsgálni.
2020. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont sok rendelő változtatott a nyitvatartásán. Utána kell nézni az adott rendelőnek
2020. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

ma 12:09

Az állatorvosoknál is vannak betartandó szabályok.

A kutyák nem fertőznek a vírussal, az emberek pedig igen.

2020. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és a kutyád egyedül megy orvoshoz? 😁
2020. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 3-kor bezárniuk, de ők is változtatnak. Ahova én járok, normál esetben este 8-ig vannak hétköznap, most csak délután 4-ig. Normális esetben bármikor tudok menni munka után, most csak pénteken, mert az a rövid nap a munkahelyemen, amúgy 5-ig dolgozom. Szerintem nézz utána, hogy az a rendelő nem módosított-e, nehogy feleslegesen menj oda.
2020. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja műtötték a kutyámat a kiírt időpontban. Annyi a különbség, hogy a gazdiknak kint a teraszon kell várakozni, a kutyával nem mehettem be a kezelőbe, a váróban vették el és adták vissz este, a váróteremben pedig max 2 gazdi lehet, távol egymástól. Nyitvatartás nem változott, és mindenkit kérnek hogy jelentkezzen be időpontért.
2020. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!