Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is feltűnt, hogy mióta...

Nektek is feltűnt, hogy mióta korona van, hirtelen mindenki kutyát sétáltat?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakok, gyakran járok bandázni, futni a kutyáimmal, azért elég sok kutyást ismerek legalább látásból. Feltűnt, hogy egyre több az új ember, mióta bejött a korona. Gondolom unatkoznak, aztán kijönnek kutyát sétáltatni. Ez másnak is feltűnt?
2020. márc. 28. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Vidéken lakunk, falun, de itt is több sétáltatót látok az utcán, olyanokat, akikkel még sose találkoztunk.

Egyik ismerősömék is tervezik, hogy a pesti lakásból ideiglenes lecuccolnak vidékre, rokonokhoz, hogy a kutyájuknak ott legyen legalább a kert, ha jönnének a szigorítások(+nekik is nagyobb terük lenne). Gondolom, nem csak ők vannak így ezzel.


Sétálni egyébként még lehet és a szabályok betartása mellett kifejezetten ajánlott is.

2020. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy járok dolgozni, mert nem engedélyezik a home office-t. Lakótelepen élek, csak azokat a kutyásokat látom, akik eddig is voltak, újak nem lettek.
2020. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottabban többen járnak. Falun lakom, kB 10-12 ember sétáltatott eddig kutyát. A héten kifejezetten feltünő volt, hogy állandóan ugatnak a kutyák. Amikor kinéztem, mindig sétáltatókat láttam.
2020. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, és egy csomó olyan kutya, akik soha életünkben nem voltak pórázon. Most egy csomóan azt hiszik, hogy kutyát KELL sétáltatni.
2020. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!