Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kaja után rendszerese...

A kutyám kaja után rendszeresen nyalogatja a mellső lábait, néha rágcsálja is a talpát vagy valami olyasmit csinál. Másnak is csinálja ezt a kutya?

Figyelt kérdés
Minden evés után lefekszik és megtisztogatja a lábait. Nem gondolom, hogy valami baja lenne csak érdekel, hogy más kutyáknak is vannak-e ilyen szokásai.

2020. ápr. 1. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is csinálja néha, hogy ha evett, bemászik a helyére, és megtisztogatja a mancsait, aztán ő is hanyattvágja magát félkörívben, és vigyorog... Szerintem csak olyan evés utáni pihenés előtti kis tisztálkodás. Szemmel láthatóan jól érzi magát, nyugodt, eltisztogatja magát aztán jóvilág. Nem hinném a leírtaid alapján hogy allergia lenne. Ha esős idő van vagy vizesebb a fű az udvaron és bejön, utána is letisztogatja a szőrét, talpait, mancsait.
2020. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem már, ez egy ilyen evés utáni rutin, teljesen mindegy mit eszik akkor is ezt csinálja. Hanyat vágja magát a szőnyegen, kicsit vonaglik aztán megtisztogatja a lábait és pihenő következik.
2020. aug. 15. 22:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja sokszor. Először azt hittem leette a lábát,na de aztán másnap újra,meg aztán újra.:)
2020. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!