Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizslámmal kapcsolatban...

Magyar vizslámmal kapcsolatban volna kérdésem, a vizslám levakarta a nyakáról a szőrt és elviselhetetlen szaga van. Ezt írtam, de sajnos tegnap állatorvos tanácsára elaltattuk. :(

Figyelt kérdés
Azért írom meg mert ha másnak is hasonló problémája lenne akkor azonnal szólljon állatorvosnak és ne próbálja saját maga kezelni.Egyébként szőrtüszőatkát állapított meg nála.Sajnos annyira elterjedt rajta ,hogy muszály volt elengedni ,nem lehetett volna megmenteni.Az egész család siratja.Remélem a rendszer nem tiltja ki a mondandómat.
2008. nov. 21. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom szegényt!én mindig tulaggódom magam,egy kis tüsszentéssel is rohanok velük a dokihoz,ezekszerint nem baj.tényleg nagyon sajnálom.
2008. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem így irtam be tegnap a kérdést de már úgyis mindegy mert ez nem segít a kutyámon.Igen ,bármi problémát látsz azonnal orvos mert egy kutya sajnos nem tudja elmondani ha fáj neki valami ,csupán mi emberek vesszük észre ,hogy másképp viselkedik vagy van rajta valami elváltozás.
2008. nov. 22. 19:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a részvétedet !
2008. nov. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!