Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megöl az aggodalom, pedig már...

Megöl az aggodalom, pedig már a sokadikat aszisztálom végig. Hogy tudnak ilyen sokat fialni?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka megint lesz egy alom kis drága.Tenyésztjük már sok éve őket, de ezt nem tudom soha megszokni.Most jött meg az egyik doki, hajnalban váltja a másik, mégis szétaggódom magam.Kaukázusik, és még olyan nem volt, hogy 12- nél kevesebb legyen egyik szukánál sem.Annyira aggódom mindig.
2010. júl. 26. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem óriás schnauzer fialt elsőre 11-et, másodszorra 13-at.

5 évesen már "csak" 4-et ellett. Az volt az utolsó alom.

2010. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bozsikrisz ***** válasza:
69%

Nekem ez a tenyésztés dolog valahogy soha nem tetszett...

Egy kutyának nem élmény az, hogy kölyköket nevel. Legalábbis 1-2 tenyésztő ismerősöm kutyáján látom, hogy milyen felszabadultak, amikor elkerülnek tőlük a kölykök.

Az én yorkimnál is mondták, hogy miért nem vonom tenyésztésbe, mert szép példány, de én jobbnak láttam az ivartalanítást. Azóta nyugodtabb is vagyok, hogy nem kellett ezt a cécót végigcsinálnia szegénynek.

12 kölykököt megszülni, aztán hetekig szoptatni...biztos nagy élmény lehet.

2010. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves tenyésztő. Szerintem tudod hogy mennyi másik tenyésztő van itt. Hát nem sok. Tehát akkor most tenyéasztőként a szaporítókat kérdezgeted meg bátorítod hogy válaszolgassanak. Mert azokból van sok. Hát ez kicsit érdekes hogy velük akarsz csevegni...
2010. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

első vok, kérdés ne nagyon volt, de mind1, vagy inkább elég sz..... fogalmaztad meg :S

azt írtad megint lesz egy alom, ebből az jön le, hogy nálatok ez már szaporítás, minthogy tenyésztés! ezért állatot tartani.........

2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Akiteki ***** válasza:

Ez most reklám?

Emberek! 12 kölyök van, lehet vinni.

2010. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!