Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tul sokat fogok engedni neki?

Tul sokat fogok engedni neki?

Figyelt kérdés
engedni fogom a yorkshire m nak (még nincs meg) hogy ugorjon az ágyra aludjon ott a fotelbe menjen velem aludjon és még ezen máson kivül mindent (csak az udvarra viszem ha pisilni akar vagy kakálni)
2010. júl. 27. 07:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És mi egy whippet a terrierekhez képest? Nem lenézem csak tudtommal elég szelíd és alázatos kutya, a terrierek meg tüzesek. Nem minden kutyát ugyanúgy kell nevelni. Ami az egyiknek szigorúbb az lehet a másiknak meg se kottyan.
2010. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Akiteki ***** válasza:

Megsúgom: a whippetben is van terrier. :)) Úgy csináltak a greyből kisebbet, hogy kisméretű terrierekkel keresztezték. Az alázat meg igen messze áll tőlük.

De mindegy, ebbe nem menjünk bele, csak azt akartam kifejezni, hogy nem feltétlenül az ágyból kitiltás jelenti a nevelés netovábbját. Egyébként a huskyjaim is ugyanígy vannak, csak első körben nem akartam hogy mindenki sikítófrászt kapjon, hogy milyen szőrös kutya és az ágyba jön és fujj. :))

2010. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet ágyban aludni kutyával, akkor ha értesz hozzá annyira, hogy egyébként az élet minden pontján tudatos gazdi vagy, tudod mit miért csinálsz, és kiváló a kapcsolatod a kutyáiddal, akik hallgatnak rád.


A kiképző ismerőseim is felengedik kanapéra a kutyájukat, és van aki ágyba is, csak az ő kutyáikkal ők olyan kapcsolatban vannak, hogy a kutyának engedély nélkül eszébe sem jut felmenni.


De azért nem szokták ezt reklámozni, amíg a gazdi nincs toppon. Kezdő/hozzá nem értő gazdinál szerintem fontos momentum, hogy ki tudják tiltani az ágyból.

2010. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!