Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El merjem engedni pórázról?

El merjem engedni pórázról?

Figyelt kérdés
van egy közép-nagy snaci keverékem és pórázzal való séta közbe mindig neki akar támadni a kapunál,keríésnél lévő kutyáknak . el merjem engedni hátha normálisabb lesz? 53-as közelébe lakunk kissé fogalmas helyen elengedjem v. ne? előre is köszi a válaszoka.
2011. okt. 25. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Magától nem lesz "normálisabb". Miért nem neveled meg? Ha egydül nem megy vidd el kutyaiskolába, ott legalább tanulsz vmit.
2011. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden helyzetben behívható? Ha igen, akkor nyugodtan engedd el. Ha nem, akkor meg eszedbe ne jusson ilyesmi! Nekiront egy kutyának, az valahogy kiszabadul, és kirohannak egy kocsi elé? Akkor mi lesz?
2011. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne! Ha annyira nem vagy magabiztos, hogy ezt idegenektől kell megkérdezned, akkor semmiképpen!

Ahol nincsenek ilyen erős ingerek, ott hogy viselkedik póráz nélkül?

2011. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én agresszív kutyám (és az én hozzáállásom) akkor "nevelődött meg", mikor a Cerberos suliba mentünk, mára már egy kezelhető kutyám van, én is nyugodtabban sétálok vele. Egy próbát megér neked is :) ha nem akarsz suliba menni, a weboldalukról letölthető/olvasható a Hogyan legyek falkavezér? dokumentum, ami nagyon hasznos, és a lényeg, működik :) engem egy csomó idegbajtól mentettek meg :)
2011. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Vicces azért, hoyg a Cerberososok vették a fáradtságot és lerövídették a Fennel-módszert és azóta mindenki az ő csodálatos tudományukért hálás...
2011. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Fennelről még senki sem hallott, mikor a Cerberosban már kutyák lelkét gyógyították. Egyébként meg köze nincs hozzá, simán rengeteg empátiával közelítenek a kutyához.

Olyan meg végképp nem létezik, hogy "Fennel módszer", mert nincs levédetve, és ha egy kicsit valaki ismeri a kutyáját, a legtöbb trükköt zsigerből alkalmazza, nem kell olvasgatni.


Kedves Kérdező! Te is gondolj egy kicsit bele: A kutyát engedetlen, vérmes. Szerinted mi lenne az eredménye, ha elengednéd, ráadásul a főút mellett?

2011. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Már bocs de Joó István még a népszigetre járt a saját kutyájával, mikor már létezett a Fennel módszer...
2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!