Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze vagy törve! Többi lent?

Össze vagy törve! Többi lent?

Figyelt kérdés
Beléptem egy kutyás csoportba pár hónapja, és valamikor kérdezek valamit és leszólnak. Ma kitettem egy kérdést, hogy mit kaphat a kutya el, ha nincs meg minden oltása. Megkérdezték miért, majd elmondtam az anyagi helyzetünk. Erre egy csoporttag megfenyegetett, hogy állatvédőket hívja rám és elviteti a kutyámat. Kérlek segítsetek, ezt megteheti? Mit kell bizonyítson, hogy sikerüljön? Nem akarom elveszíteni a legjobb barátom.😭😭 Természetesen jól van tartva, nem alultáplált, egészséges és erős kutyus.

2020. ápr. 11. 22:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
44%

Gratulalok annak, aki lepontozott, azert mert leirtam mennyibe kerul a kutyam koltsege... :D


Akinek show vonalas a kutyaja es tenyeszszemle a cel szerintem minimum kolt ra ennyit.

2020. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!