Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy megerőltette a...

Lehet, hogy megerőltette a lábát a kölyök kutyám?

Figyelt kérdés

Ma délután voltunk kirándulni.

Elsonek kb fel orat mentunk, de aztan atkocsikaztunk máshova. Ott kb 1 orat setaltunk egyszer pihentünk 10 percet.


Remekül bírta, nem volt semmi baj.


Aztan pedig haza ertunk aludt, és felkelt de santit a jobb elso labara :/

Voltam lent vele e.ü setan, nem santitott lent.


Felertunk kapott enni, megint aludt, felkelt újra santit. Lassan viszem le az utolsó sétára.


Tegnap 1,5 orat lazan setaltunk, futkoraszott a pataknal.


Volt mikor reggel és délután is parkban voltunk 1-1,5 orat. Sosem volt semmi baja. Vagy nem tűnt úgy hogy bármi sok lenne neki.


Ezért sem ertem.


Nyilvan ha nem múlik el akkor kedden orvos. Aztan holnap csak rövid sétára megyünk. Nem lesz terhelve.


4 honapos múlt.


Naponta egy hosszabb seta van, a többi rövid. Igy itthon is leginkább pihen vagy játékot ragcsal,vagy tanulunk :)


2020. ápr. 11. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Milyen fajta kutyáról van szó? Soknak hangzik a séta, de a fajta sem mindegy. Mást bír egy csivava mint egy tudomisén husky kölyök.
2020. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám,hogy sok lett volna a seta, mert van mikor kb a 1,5 órás parki setabol 1 orat összesen játszik a masik kutyámmal. Tehát futkoraszik.


Izuleteire kap vitamint, illetve mivel fogat vált tenyeszto tanácsára ma kezdtuk a kalcium adast.

2020. ápr. 11. 22:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ír buza terrier, jelenleg 10,5 kg. Felnott korban 18 körül vannak.
2020. ápr. 11. 22:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden esetre holnap pihentetés lesz
2020. ápr. 11. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de erről a fajtáról még sose hallottam, és most rákerestem. Hát nagyon aranyos 😁
2020. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos kutyának, folyamatosan ilyen hosszú sétáktól tönkremegy az izülete. Pihentesd most, és inkább agyilag fáraszd jobban a következő napokban.
2020. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Ritka meg Magyarországon. Bámulatos a jellemuk és gyorsan tanulnak, bar a terrier makacs természete ki jön rajta néha. De türelemmel, szépen tanithatoak.

Már teljesen szobatiszta és nem rongal. Vannak dolgai 1-2 hétig ra kattan valamire, de ha kitartóan tiltva van akkor tudja azt nem es onnantól hozzá sem nyul vagy éppen nem csinalja.


Alkalmazkodó, tudja bent a lakasban nincs porges persze plussoket dobaljuk neki,játszhat is, de alapvetően itthon pihen és kint porog, de akkor nagyon:) teljesen jól megszokta ezt a ritmust.


Lehet leginkább a tul porges miatt fáj a lába mert most az ugralasra kattant rá és nehezen tudom róla leszoktatni.

2020. ápr. 11. 23:58
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem teljesen folyamatos, mivel szaglaszhat, meg megalltunk pihenni is :)

Azért nem hajtom túl, tudom hogy kolyok :)

Pihenés lesz msot az tuti. Csak kint porogne allandoan.

2020. ápr. 12. 00:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma mar nem santit :) minden esetre pihenés lesz ma.
2020. ápr. 12. 07:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet ne aggódj egy két nap alatt elmúlik ;-)
2020. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!