Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány minden este?

Stella25 kérdése:

Miért hány minden este?

Figyelt kérdés
2 hete hozzám került egy mentett Schnauzer kutyus aki parvó betegségből épült fel. Mivel infúzió után került hozzám ezért természetesen többször etettem keveset alig egy mareknyi tápot kap, azt is felvizezve hogy könnyen emészthető legyen. Azonban mióta nálam van, minden este hány... minden este akkor is ha keveset eszik akkor is ha nem eszik 6 után... pár napja kap egy pantoprazol nevű gyógyszert ami 3 nap után hatott végre és két éjszakán aát nem hanyt és most két nyugodt este után megint hány... mitől lehet? Utcára nem nagyon megy mert nincsenek oltásai meg így nem sétálhat. Minden nap tápot eszik, vizezve és egész nap nem hány csak este a vacsora után 2-3-4 órával... kedden megyünk dokihoz oltás miatt de hatha valaki tud addig segíteni.

2020. ápr. 5. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy hangzik, mint aki felépült a parvoból...
2020. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de semmi más tünete nincsen. Jó az étvágya, sokat iszik, játszik, jó kedvű és szépen gyarapodik a súlya. Láza nincs nem levert.
2020. ápr. 5. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a dokira hagynám a diagnosztizálást, ő tud okosabbat mondani, de nekem sem úgy tűnik, mint hogyha teljesen felépült volna.
2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Remélhetőleg az orvos nem fogja beoltani, amíg tökéletesen nem jön rendbe.

Az is lehet, amit adsz neki tápot, nem bírja a parvotól meggyengült emésztő rendszere.

2020. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha fott zoldseggel es nyershussal/halla(filwzd ki!!!!) es nyers csonttal etetned,nem hanyna a savtol. Bensoseg is lwgyen a halban. Szerintem te is hanynal a savtol,ha szaraztapot/szarzkenywret ennel...


Az elozo kutyam hanyt gyakran. O sajnos sehogy nem akarta megenni a zoldseget!! Ugyanigy hust meg csontot kapott


Nagyon szep cselekedet,hogy egy legyengult kutyat magadhoz vettel,minden elismeresem. :)


A gyogyszerektol is jon a sava. Hagyd abba a gyogyszerezeset .

2020. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyet szokott hányni? Kaja van benne vagy csak fehér hab?
2020. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves #5 válaszoló. Köszönöm szépen a tippeket, ma délután megpróbáljuk mindenképpen :)


Kedves #6 válaszoló. Sajnos van benne kaja is. A vacsorát szokta visszahányni, de volt már olyan is csak hogy gyomorsav jött vissza mert a vacsit már megemésztette a pocakja.


Kedves #4 válaszoló neked is köszönöm. Igen, holnap a doki biztos mond valami okosabbat. Valószínűleg nem fogja oltani, valóban.

2020. ápr. 6. 14:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves #5 válaszoló az előbb elfelejtettem leírni, hogy a gyógyszer amit kap, az kifejezetten arra ajánlotta az állatorvos, hogyha hány. Valamilyen gyomorsav ellenálló tabletta.
2020. ápr. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!