Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az előbb kb háromnegy...

A kutyám az előbb kb háromnegyed kiló virslit falt be bőröstől, mire észrevettem. Műbörös volt a virsli. Elvigyem-e orvoshoz?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2008. nov. 22. 13:00
 1/9 anonim válasza:
51%
az én kutyám meg tudja emészteni a műbőrös virsliket is. de ha az enyém meg tudja akkor sztem a tiéd is, ne aggódj
2008. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
nem kéne ennyire megnyugodni,mert hallottam már olyat is,h tulzabálás miatt kifordult a gyomra a kutyának(nem tudom pontosan milye),és elpusztult.persze ha bernáthegyid van,nem hinném,h lesz baa.de szerintem hivd fel a dokit,mondd el neki,h mi történt és ő ad tanácsot.ne kocáztasd a kutyád életét!
2008. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak. Hiperolt kellett vele itatni, felhívtam az állatorvost. az hánytató állatnál, embernél meg fertőtlenítő. Nem hány, csak fekszik azóta is, mert még meg van ijedve, hogy miért erőszakoltuk bele az oldatot. Annyira aggódom. Remélem nem mérgeztem meg. Magyar vizsla és imádom!!!!!!!
2008. nov. 22. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly gondokat okozhat a beleiben a dolog; figyeld nagyon: ha fájlalja a hasát, nem kakil, vagy bármi módon furán viselkedik, vidd orvoshoz, mert bele is halhat, ha peches, és összegabalyodnak odabent a dolgok!
2008. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha mégsem jönne ki a műbél, remélem az időben közbelépő orvos tud segíteni!!!
2008. nov. 22. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok.még jó,hogy Te is ilyen aggódó típus vagy.én is,de ez sokkal jobb,mint a majd lesz vmi felfogás.Írd majd meg,h mi volt a kutyusoddal.
2008. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma reggel nagy-nagy sétán voltunk és hál 'Istennek kijött belőle a virslibőr, összeállva, egyben! Úgy tűnik nagyon jó kis emésztése van!

Nagyon örülök és köszönöm a hozzászólásokat!

2008. nov. 23. 10:14
 8/9 anonim válasza:
16%
az első válaszoló vagyok és én MEGMONDTAM hogy meg emészti de persze le kell pontozni
2008. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat kedves első és utolsó! Nem emésztette meg, egyben jött ki, kis galacsinokká alakulva. Amikor felhívtam az állatorvost, nem véletlenül mondta, hogy hánytassuk, mert emészthetetlen az anyag és ha megáll a bélben, elzáródást okoz. Valszeg az volt a szerencse, hogy szétrágta! Köszi mindenkinek!
2008. nov. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!