Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha észrevettem...

Mit tegyek ha észrevettem hogy bolhás a kutyám?

Figyelt kérdés
Ma reggel néztem meg és láttam a bolhákat, egy párat kivettem belőle kézzel, de egy idő után már nem nagyon tűrte. Vettem Frontline-t, azt a hátára csepegtettem, előtte megfürdettem bolhairtó samponnal és ráadtam egy bolha elleni nyakörvet. Nem tudom mi mást tehetnék, még sosem volt ilyen vele. Ja meg kimostam minden cuccát. Azt vettem észre, hogy míg reggel a mellső lábánál voltak inkább, estére a nemiszervénél voltak. Ez talán javulás, remélem, valaki ötlet.
2011. aug. 24. 00:50
 1/5 anonim válasza:
Az én kutyusommal is volt ilyen. Én is raktam rá bolha nyakörvet.Meg száraz bolhairtós port is használtam, abból a cuccaira is szórtam és többszöri fürdetés meg porozás után eltűntek a bolhák :) Remélem neked is így lesz!!
2011. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Frontline tökéletesen elég lett volna.
2011. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Frontline, bár elég drága de nagyon hatásos hosszú távon is
2011. aug. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
frontlinetól eltűnnek a bolhák.nyugi
2011. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent megtettél, amit lehet, pár nap múlva nyoma sem lesz a bolháknak.
2011. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!