Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így megőrizhetem a kutyusom...

Így megőrizhetem a kutyusom egészségét?

Figyelt kérdés
Hetente 2-3 alkalommal főzök neki különböző husikat (csirkamáj; csirke comb vagy mell; disznóhús; marhahús) illetve zöldségeket (édesburgonya; sárgarépa; zöldborsó; zeller). Ezekhez van, hogy kevés rízst főzök de általában zabot adok neki. Ezeket variálva. Ezenkívül adok neki hetente különböző gyümölcsöket, minden nap halolajat az omega 3 illetve 6 miatt. Minden nap kap negyed tabletta jó minőségű vitamint és félévente sinoqin efa kúrát csinálok neki. 3 havonta viszem ultrahangra illetve 6 havonta vérvételre. Ezek alapján megőrizhetem az egészségét és szerintetek jól csinálom így? :)
2020. ápr. 17. 14:56
 1/4 drfauna ***** válasza:
33%
Csodálatos gazdi vagy! A kutyusod nem is lehetne jobb helyen! Ha azt akarod, hogy a szőre nagyon selymes legyen (bár biztos, hogy gyönyörű kutyus), adhatsz neki egy kicsivel több rizst!
2020. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

Ezt az oldalt ajánlom,nagyon sok minden van evvel kapcsolatban.😊

2020. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zab és rizs full felesleges neki, ez egy kutya, nem madár. inkább a belsőségeket és a húsokat variáld. Gyümikkel is vigyázni kéne a magas cukortartalom miatt.

Kontroll vérvétel bőven elég évente, de inkább kétévente. Uh megint csak full minek, panasz nélkül 3 havonta.

2020. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja azért kell mert novemberben azt hitték daganat van a lépén de Hála Istennek nem az volt és ezért kell 3 havonta ultrahangra vinnem. A gyümölcsöt pont a cukor miatt csak keveset kap illetve köretből is mert az orvosunk így tanácsolta.
2020. ápr. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!