Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, A KISKUTYÁM NAGYON...

SOS, A KISKUTYÁM NAGYON REMEG. Nem érzi jól magát. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

1éves yorkimat ma elvittem a mamámhoz,és a kutyám szereteett eddig macskát kergetni,de most a macska rágrott,szerencsére ugylátom nincs baja,de nagyon megijedt,én mindig mondom,és féltem,hogy NE ENGEDJÉK MACSKÁHOZ..de a mamám nagyon makacs,és nem érdekli mit mondok,és nem volt eddig nagyon baja,evett egy picit a jégkrémemből,meg játszott a macijával,most viszont elkezdett remegni,és nincs jó kedve,gondoltam játszok vele az udvaron de nem nagyon akart,pedig egyébként imád kint játszani velem,és most alszik,most nem remeg,takaróban itt fekszik az ölembe és alszik.

most nem remeg..de nagyon félek,mi a baja?mit csináljak?mi lehet a gond? segítsetek kérlek:(

szomorú és aggódó 14/L


2010. júl. 27. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vigyétek gyors állatorvoshoz vizsgáltassátok ki!
2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért vigyem gyors és egyből állatorvoshoz???:(((((((
2010. júl. 27. 18:50
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
ha van is baja, nem attól, hogy a macska ráugrott.... inkább attól, hogy a jégkrémedet ette, remélem, még csokis is volt, mert akkor elmondhatod, hogy megmérgezted a kutyádat ....VIDD DOKIHOZ
2010. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Édességed nem szabad adni a kutyának. (!!!) Soha. Nekik halálos is lehet. Pl a csoki is, ami ezeket a tüneteket okozza: tántorgás, nehézkes légzés, hányás, hasmenés, hasi fájdalom, remegés, láz, növekvő szívverés, roham, kóma, halál (!)


Ne adj neki édességed soha. Itt van egy oldal, nézd meg, hogy miket nem ehet egy kutya:


[link]


Ha nagyon aggódsz és úgy gondolos, valami nincs rendben a kutyával, akkor vidd orvoshoz. Ő megvizsgálja és elmondja, van e bármi baja a kutyusnak.

2010. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincs olyan nagy gond, csak nagyon megijedhetett. Ha felébred és utána is baja van, akkor vidd holnap orvoshoz.

Előzőnek. Borzasztó gonosz vagy. Igaz hogy a kutyának nem megfelelő eledel a jégkrém, meg a csoki, de azért hogy egyből megmérgezte volna a kutyát azért ez túlzás. Miért kell ijesztgetni valakit, aki úgyis kétségbe van esve.

2010. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rosszul van! VAJON MÉRT?
2010. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

nekem is yorkim van. enyém is evett már jégkrémből,,semmibaja sem lett.


egyszer egy macska is megtámadta mikor sétáltunk akkor ő is nagyon remegett de semmi baja nem lett nem vittük állatorvoshoz sem..nem kell megjedni.

13L

2010. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
legyen is kétségbeesve egy yorki méretű kutyának kb. 5-6 g csokoládéfagylalt már halálos lehet
2010. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Ebben semmi ijesztgetés nem volt. Csak nem árt elővigyázatosnak lenni. Főleg ilyen pici kutyusnál. Mondjuk egy Rottweiler nem hiszem, hogy kifekszik egy kocka csokitól. De egy Yorkinál súlyos következményei is lehetnek egy falat csokinak. Vagy például egy ilyen kicsi kutyusnak egy falat cukor olyan energiabomba, mint egy felnőtt embernek 10 liter kávé egyszerre. Az is lehet, hogy a cukor miatt van a remegés. És ugye jégkrémben sok a cukor. Bármi lehet a remegés oka, de én minden félképpen a jégkrémre tippelek.
2010. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

azt nem írta, hogy mennyit evett a kutyája.


énis csak egy picit engedtem meg az enyémnek.

mikor a macska megtámadta akkor énis megjedtem,,mert nagyon remegeett de 20 perc múlva semmi baja nem volt..

2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!