Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szélvédő mosót szétrágta a...

Szélvédő mosót szétrágta a kutyám, az alján volt egy kevés. Meg fog halni?

Figyelt kérdés
Tudom senki ne csesszen le el van zarva toluk mindig valszeg a kukabol szedte ki a retkes kerdesre valaszoljatok kerlek szepen.Azert irom igy mert az elson csak leszidtak.Szoval egy 4 l es flakon amin nincs kupak,az aljan volt egy kicsi.Kérlek válaszoljatok lesz baja a kutyámnak???35 kg os németjuhász.

2020. ápr. 20. 10:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De az a leglogikusabb hogy felhívom állatorvost....de 16 vok egyedul vagyok itthon a legkozelebbi allatorvos a kovetkezo utcaban van,atmemtem nincs otthon,hívtam is nem vette fel.Azért írtam ki mert mást nem tudtam mit csináljak....de köszi mindenkinek csak tenyleg rettegek mi lesz kutyammal.
2020. ápr. 20. 11:16
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Írd meg mileett a vége, mit mondott a doki ..
2020. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

16 évesen tudsz telefonálni, ha nem is tudod elvinni a kutyát pl. a szomszéd városba, attól még lehet tud segíteni telefonon keresztül.


Amúgy meg csak van nyitva olyan állatorvos, aki elég közel van hogy be tudd vinni gyalog a kutyát, nem?

2020. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
2020. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha nyari szelvedo moso volt, az a kisebb baj ... ha teli, akkor is tudni kellene a fagyallo koncetraciot es az elfogyasztott mennyiseget.
2020. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen folyadék vol pontosan? Be tudod fotozni az összetevőket?
2020. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Másodjára írod ki, de még mindig vulgáris és tudod jól, hogy mi is csak az állatorvost tudjuk javasolni. Ennyi idő alatt akár rá is kereshettél volna a fagyálló mérgezésre, rögtön egy tucatnyi találatot kapsz, amiben leírják, hogy hánytatni kell. Ez megtörtént azóta? Vagy már sikerült elérned az orvost?
2020. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ bocsánat a modorért.Végül találkoztam az állatorvossal és elmondta,hogy nem olyan koncentrcációjú anyag van a szélvédő mosóban úgyhogy nem lett semmi gond.
2020. ápr. 21. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!