Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haverom elutazott a szüleihez...

Haverom elutazott a szüleihez az ország masik felébe, megkért, hogy etessem a kutyáját, akadt egy kis gondom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ez egy rotweiler, kölyök kora óta ismerjük egymást, így aztán azt hittem, nem lehet gond... nos most itt állok az udvarban, épp labdázunk, játszunk, nincs semmi gond, de ha a kapu irányába megyek, beáll elém, és rettenetesmérgesen morog... nem enged el... na most mi legyen? Elég szar helyzet...

2020. ápr. 21. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nemhogy odatennéd az ételes és vizes tálját a kerítéshez. Vagy a közelébe. Nem kellene bemenned.
2020. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért ajnálom annyira, hogy játszom vele 1 órát szívesen.
2020. ápr. 22. 22:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Na jelentem, ma már kiengedett, ma is próbált visszatartani, de nem morgassal, hanem bújással és nyüszítéssel... sajnáltam szegényt :(
2020. ápr. 23. 21:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Jót akar ő, csak rosszul kommunikál :)
2020. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod örül, hogy embert lát.


Egyszer apámnak be kellett mennie a céghez vasárnap. Senki nem volt bent, az őrkutya kiengedve.. Meglátta apámat, rohant oda. Azt hitte apám, hogy összemarja a kutya. Meg is ijedt. A kutya meg azt sem tudta, hol nyalja meg, annyira örült, hogy lát valakit :). Ennyi.

Ilyenek ezek a nagy dögök :)

2020. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Na ma felhívott haverom, hogy beteg apukája miatt vár még máluk 1 hetet... nekem is a tököm kivan a vezetéssel, meg kutya is egyedülvolt, ma elhoztam magamhoz :D latni rajta, hogy boldog,

Skypoltunk a gazdival, es látszott, hogy megismeri a hangját :) érdekes volt.

2020. ápr. 24. 21:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted :)
2020. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!