Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír mindig a kutyánk,...

Miért sír mindig a kutyánk, ha valamelyikünk kimegy a temetőbe?

Figyelt kérdés
Én ilyet még nem láttam, pedig volt már néhány kutyánk. Ha bárhová máshová megyünk, akkor csendben vár minket, de ha a temetőbe megyünk, akkor alig megyünk el gyalog 2-3 ház távolságra, már halljuk, hogy "oooooooooooo", "úúúúúúúúú", mély torokhangon ordít. Egyébként csendes kutya, van úgy, hogy egész nap szinte egy vakkantást sem hallat, de ilyenkor sír. Olyan, mintha tudná, mit jelent a temető. Találkozott már valaki ilyesmivel?

2020. ápr. 22. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzi rajtatok a gyászt, rossz kedvet, és arra következtet hogy "rossz" helyre mentek
2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom. Ha itthon marad valaki, akkor próbáljuk csitítani, megnyugtatni, egy kis időre elhallgat, aztán megint kezdi. Ha bárhonnan máshonnan megjövünk, akkor is végigszimatol minket, de a temetőlátogatás után mintha még izgatottabb lenne.
2020. ápr. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!