Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megéri ilyen...

Szerintetek megéri ilyen ágyat rendelni internetről?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a kutyusomnak egy ágyat, de errefelé 10-15 ezerért lehet kapni. Így gondoltam rákeresek interneten, találtam is egyet

[link]

viszont úgy szeretném megrendelni hogy a szüleim nem tudnak róla (mert csak mérgesek lennének hogy erre költöm a zsebpénzem), és gondoltam megkérdezlek titeket, hogy megéri ezt megvenni? Vagy van valakinek ilyenje?


2010. júl. 27. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem rossz ötlet, hogy ilyet vegyél, és csak 3500 ft a 10.000 ft-hez képest. Viszont kérdezd meg a szüleidet egy vitatkozás elkerülése érdekében. Ha pedig most még kiskutyád van, de meg fog nőni, nem érdemes megvenned. Akkor sem annyira, ha kinti kutyád van. De aranyos, ha közepes méretű kutyusod van, én biztos megvenném a helyedben!
2010. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Akiteki ***** válasza:
43 centis ágy egy minikutyusnak elég. Ha belefér, akkor nem rossz ár. Én 70 centiset vettem ilyenből, imádták, amíg valamelyik szét nem rágta.
2010. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez teszik. :)

[link]

De már kb egy hónapja szemezek vele, nem merem megrendelni. Csináltam neki egy fekhelyet azt szereti, de közel sem olyan jó mint ez van amit te mutattál.

2010. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsika van=vagy :S
2010. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább olyan ágyat vegyél neki aminek levehető huzata van. Ezt nehezen lehet kitisztítani :S Mi az ikeába vettünk 3800 forintért fonott kosarat és beleraktam egy pokrócot, amit lehet cserélgetni.
2010. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olcsóbban is meglehet oldani.


Nálunk úgy volt, egy nagy négyszögletes szivacs, arra egy huzat, és kész a kutya-ágy. Sokkal olcsóbb, és kiválóan megfelel.

2010. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát úgy látom ez plüss vagy olyasmi anyagból van és szerintem problémás lesz takarítani. Nekünk is kosár van (mint egyik válaszadónak), de miénk olyan,hogy mosható párna van benne, ami egyébként is olyan anyagú,h egy vizes ronggyal áttörölhető. Valamint a kosár szélén szintén van belülről egy ilyen anyag - így könnyű tisztán tartani.


Ha olcsóbban akarod megoldani,jó ötlet a szivacs behúzva egy anyaggal,amit tudsz cserélni - mosni.

De mindenképp tartsd szemelőt-akár veszel,akár otthon csinálsz fekhelyet,hogy tisztán tudd tartani

2010. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az Alpha zooban vettem nemrég cicának vagy kisebb kutyának való matracot, 600 forint volt, ugyanott a többi ilyen méretű matrac több ezerbe került. Nagyobb méretekben is lehetett kapni, nem tudom, mennyiért, de szintén nagyon olcsón, én azt ajánlom.
2010. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kicsi marad a kutyusod akkor jó lesz neki. Az én kutyusomnak ilyen van:[url] [link]


Ezt pedig ajándékba kaptuk: [url] [link]


Nincs olyan ismerősöd akinek a címére megrendelhetnéd?Mert így a szüleid nem tudnák meg, bár biztos feltűnne nekik az új kutyaágy :).

2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok : [link]


[link]

2010. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!