Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kiskutyának hogy kell...

8 hetes kiskutyának hogy kell viselkednie?

Figyelt kérdés

Első kutyám. Tegnap hoztam el. Kocsiban az utat végigaludta, otthon már feloldódott. Ma behoztam munkahelyemre. Itt alszik, neha fent van es vissza alszik.

Honnan tudhatom hogyha baja van?



2020. ápr. 23. 10:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2020. ápr. 23. 11:16
 12/29 anonim ***** válasza:
67%

Tehát akkor szapitól hoztad, gondoltam.


Oltásai/féregtelenítése? Egy ilyen kicsit nem szabad vinni sehova, ha legalább egy csöppet értenél a kutyákhoz (ami láthatóan nincs így), akkor tudnád, hogy kb 4 hónapos korukig zömmel a fészek, alom (esetünkben ugye a te lakásod) környékén szeretnek lenni, vissza-vissza kívánkoznak ösztönösen. Az, hogy cincálod egy dohánybotba (te hülye vagy?), az neki nagyon rossz...elsősorban rendszerre, nyugalomra lenne szüksége, bármit elkaphat és jó eséllyel egy idegbeteg szar lesz beőle nagykorára!

2020. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!!! Akkor oszd az észt mi a jó!!!
2020. ápr. 23. 11:33
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy heti 1 alkalomtol baja lenne.
2020. ápr. 23. 11:34
 15/29 anonim ***** válasza:
86%

De bizony baja lehet! Es ha baja lesz, akkor az nem kicsi lesz.


Egy kiskutyanak akit meg csak mostanaban valasztottak el az anyjatol, szilard etelt is meg alig ehet es az immunrendszere sem teljes. Amig nem kapja meg a kotelezo oltasait egeszen a veszettsegig, addig bunkosag kivinni a kutyat, akar tetszik, akar nem.


Fogd fel: egy 8 hetes kiskutya meg egy baba. Nem viselkedhetsz ugy vele, mint ha mar kesz kutya lenne.

2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mi a jó? A jó NEM szapitól venni egy oltatlan, chip nélküli, férges kiskutyát és azt NEM elcincálni egy mocskos, putris dohányboltba. Ez volna a jó...
2020. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nekem estek akkor kereshetnétek nekem kutyadadát is. Nem tudok velebotthon maradni, es senkire se rábizni, ezt látom jónak.
2020. ápr. 23. 11:57
 18/29 A kérdező kommentje:
Ohm akiktől elhoztam házi koszttal is etették.
2020. ápr. 23. 12:03
 19/29 anonim ***** válasza:

A kiskutyák gyakran alszanak. Lehet még nem oldódott fel annyira, hogy ha felébred játszon veled. Ezt pedig sajnos a nem könnyíti meg ha elviszem a munkahelyedre. Egy kis csöppséggel 6 hónapos koráig kell folyamatosan foglalkozni. Tanítani, játszani, szeretgetni, stb.

Amíg nincs meg az összes oltása, nem mehet ki az utcára. De az utolsó oltás után is szoktak még egy hetet várni általában. Nagyon legyél óvatos. Pláne ha ez egy szobakutya.

Ezt nem kötözködésnek szánta hidd el. Csak jót akarok.

Ne haragudj. Vidd el valakihez míg dolgozol.

2020. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Házi koszt mindenképp felejtős.


Vegyél ki szabit. Nem szabad még hurcibálni sehova a kicsit.


Nem kell kutya dada. Hagyd otthon olyan helyen ahol nem tud kártenni semmiben és nem gond ha bekakil vagy bepisil.


Előbb mondjuk gondolkozni kellett volna hogyha nem tudom biztosítani a kicsi igényeit akkor nem kellett volna vállalni.


Akkor szokás kölyköt vállani ha van rá időd, de neked nincs mert dolgozol. Vagy vegyél ki 2 hét szabit.

2020. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!