Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest közelében MEGBÍZHATÓ,...

Budapest közelében MEGBÍZHATÓ, tapasztalt állatorvos? Szuka ivartalanításában profit keresek.

Figyelt kérdés
Lassan esedékes lesz a kiskutyám ivartalanítása, de félek tőle. Sajnos nem egy ismerősöm van, akinek Budapesten végezték a műtétet a szuka kutyájukon és nem lett jó vége. Mindegyik csak pár éves, de súlyos problémáik lettek. Pl.: vizelettartási gondok, sérv, ér problémák. Nagyon tartok tőle, hogy valami gond lesz és meghal vagy lebénul és újabb százezreket kell kiadnom.

2020. ápr. 24. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ezek a problémák nem az ivartalanítás miatt jelentkeztek az ismerősödék kutyáinál...honnan van a kutyád?ha szaporítós,akkor..
2020. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam mindenfélét a témában az ezzel foglalkozó oldalakon, de nem tudtam dűlőre jutni, mert az egyik tanulmány a-t mond, a másik b-t. Csak egy nevet szeretnék, akire rábízhatom nyugodt szívvel a kiskutyámat. Rossz tapasztalatom van az állatorvosokkal, többek között a 14 éves még életerős kutyám hirtelen halála miatt is. Nem részletezem.
2020. ápr. 24. 06:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

XVI. kerület, Szlovák út Minivet állatorvosi rendelő. Én amíg Pesten laktam oda hordtam minden állatkámat.

Igaz ennek 4 éve. Akkoriban nagyon meg voltam elégedve.

Több saját történetem is van, ami miatt úgy érzem, hogy az a fajta hozzáállás ami az ottani orvosokban meg van nekem nagyon szimpatikus.

Több orvos is dolgozik ott, egyikükkel sem volt rossz tapasztalatom.

Minden esetben úgy érzem, hogy minden tőlük telhetőt megtettek.

Az ismerőseim körében is jó tapasztalatok vannak.

Jó szívvel ajánlom őket.

2020. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a műtétet szeretnéd elvégeztetni, akkor a 14. kerületi LaserVet rendelőben kiválóan műtenek. Két nőstény macskámat vittem oda, mindkettő rekordidő alatt gyógyult, a varratok gyönyörűek voltak és nyom nélkül felszívódtak, teljesen jól érezték magukat már aznap este, mintha mi sem történt volna. Hosszú távra viszont nem ajánlom őket, mert a diagnosztikai képességük viszont a béka hátsó fele alatt van.

Őrült jó dokink van most a Kerületi állatorvosi rendelőben (7. kerület). Ott szerencsére műtéti tapasztalatunk még nem volt, de az orvos lexikális tudása és ahogy az állatokhoz nyúl, valami elképesztő. Szimpatikus is nagyon, a macskák pedig nem félnek tőle, mint a másik helyen.

2020. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szent László Állatorvosi Rendelő. Csak ajánlani tudom. Kanunk és szulánk is nála lett ivartalanítva, nagyon nagyon profi!
2020. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyám a Border Collie Fajtamentéstől van, ők ivartalanították, nem sokkal azután került hozzám, semmi komplikáció nem volt. Diósdon vannak a Szamóca Állatorvosi Rendelő hozzájuk tartozik, Budáról megy onnan busz, ami pont előttük áll meg. Ha vállalják, én őket ajánlom.
2020. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lakohelyed kozeleben kellene keresned egy megfelelo orvost, aki majd a kutyad egesz eleteben foglalkozik annak egeszsegevel? Vagy minden problema eseten beutazod a fel vilagot?
2020. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha ennyire felsz a muteti beavatkozastol, akkor minek csinaltatod meg? Fogamzasgatlas is van a kutyaknal es huzhatsz a fenekere bugyit is ha ugy tetszik a kenyes napokon.
2020. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 drfauna ***** válasza:
VetArt állatorvosi rendelő Horváth Mihály tér
2020. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!