Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baleset érhette a kutyánkat?

Baleset érhette a kutyánkat?

Figyelt kérdés

Szóval játszottunk vele az előbb, dobáltuk neki a játékát. (Yorkshire terrier kutya.) Aztán az egyik ugrásánál visított egy hatalmasat, és az eddig játékos, élénk kutya teljesen megváltozott. Fekszik, elvonul a másik szobába, néha nyüszít, behunyt szemmel elterül.


Járni tud, végigtapogattuk a lábait, nem jelez, hogy fájna neki. Nem bénán lépked, nem sántít, rá tud állni a lábaira.


De akkor mi az isten történhetett!? Nagyon aggódom miatta, és fogalmam sincs, mit kéne csinálni.



2020. ápr. 26. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Fogalmad sincs mit kéne csinálnod???

Hát te mit csinálsz, ha baleset ér és megsérülsz? Orvoshoz mész nem?

2020. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerinted nem néztem, hogy van-e nyitva valamilyen állatorvosi rendelő a környéken?

De sajnos vasárnap nincs.

2020. ápr. 26. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Megvárod a holnapot és elviszed holnap...

Nehogy már a kaját is én rágjam meg helyetted, komolyan tudsz magadtól is gondolkodni?

2020. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy csak egy rándulás vagy olyan sérülés, ami fájt/fáj neki.

Kicsit hagyd pihenni, tegyél neki inni a közelébe. Figyelgesd egész nap, hogy viselkedik.

Esetleg időnként próbálkozz rá valami kis finom falattal...ha nem veszi el,nem iszik vagy órák múlva is levert, akkor holnap elviszed orvoshoz.

Simán lehet kipiheni..

Nem kell azonnal orvoshoz rohanni mert a gyerekekkel sem szoktak.

2020. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ügyelet van
2020. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a szeme csukva van.Lehet hogy azt érte ütés? Milyen anyagból van a játéka?Müanyag?Simogasd , legyél vele sokat.Eszik-e? Hétfőn nyit az állatorvos is.
2020. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan származik a kutyus? Biztos vagy benne, hogy megfelelően szűrtek a szülők?

Csak mert ez a patella egyik jellemző tünete, amit leírtál.

2020. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na szerencsére semmi baja azóta sem, nincs duzzanata sem bármi bajra utaló jele; és mostmár újra életvidám.

Úgyhogy csak én reagáltam túl. Csak tényleg akkorát nyikkantott, hogy szinte biztos voltam benne, hogy baj van.


(Tenyésztőtől származik egyébként.)

2020. ápr. 26. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől, oké, de milyentől? A kérdésre nem válaszoltál. Biztosan tudod, hogy szűrtek a szülők?


Nincs baja, ez szuper, de ne bagatelizálld el, és figyelj mostantól a hasonló nyikkanásokra.

2020. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet sokat tréningezted.Tele hassal se mozgasd. Utánna kapja a kaját (bélcsavarodást ne kapjon)! Pihenés kell még picinyemnek.
2020. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!