Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnivalók, tények a Francia...

Tudnivalók, tények a Francia bulldogokról?

Figyelt kérdés
Valószínűleg kapok egy ilyen kutyust és szeretnék minél több dolgot tudni erről a kutyafajtáról. Ha tapasztalata van valakinek a Francia Bulldogokról akkor légyszi írja le. <3

2020. ápr. 28. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Életképtelen, beteges, nem bírja se a hideget, se a meleget. Büfög, fingik, horkol. Futni nem igazán tud túlhevülés nélkül, a legtöbbnek a létezés is szenvedés.


Lehet lepontozni.

2020. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezd meg a tenyésztőt.......egyébként egy írtó beteges fajta,ha meg szapitol veszed,akkor még betegebb lesz,de ne csodalkozz ha meghal 3évesen,én szóltam hogy ne vegyél Jófogásos HARMINCCEZERÉÉ kutyát

.....

2020. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteges fajták ezért csak törzskönyves kutyát szabad venn. Az áruk olyan 200.000 forint körül van. Ha szapis kutyát kapsz akkor ennek az árnak a tripláját fogod a dokinál hagyni.


Jófej, bolondos kutyák, nem túl nagy a mozgásigényük bár ez egyedfüggő szerintem. Valamelyik kis lusti valamelyik meg imád rohangászni.

Nem a legokosabb fajta de nekik is lehet trükköket tanítani.

Nagyon hullajtják a szőrüket ezért fontos a megfelelő (drágább) táp.

2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem fajtiszta kutyus lenne mert azok tudom hogy többségében betegesebbek. Ha valaki ír még dolgokat róla megköszönöm!
2020. ápr. 28. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az ezeknél a fajtáknál a fajtatiszta a jobb.


A csak fajta jellegűeknél sokkal extrémebbek a betegségek mert sok esetben a családfán belül testvérek a szülők vagy nagyon közeli rokonom.


Fajtajellegű kutyánál csoda lesz ha 1 millánál kevesebb pénzt hagysz a dokinál.


Inkább gyűjtsetek egy fajta tisztára mert nagyon pórul jártok a fajta jellegűvel.


A szomszéd is pórul járt mindkét bucijával mert nem tanult az első hibájából. Mindkét kutya hörög, fullad az idősebb (5éves) alig bír menni. Hetente viszi dokihoz vagy az egyiket vagy a másikat. Egyik se fajta tiszta.

2020. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen kutyát ajánlanátok akkor bérházba? Ami nem beteges és elég neki az itteni tér.
2020. ápr. 28. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Francia buci jó lehet de csak tenyésztőtől.

Ha kutyát akarsz venni csak tenyésztőtől vegyél mert a fajta jellegűek betegesek sajnos.

2020. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!