Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen? A...

Milyen kutyám legyen? A közepes és kistestű kutyákat szeretem, leginkább aranyszínű. Már van egy kutyánk, németjuhász 12 lesz. Mellé szeretném. Tudtok ötletet adni?

Figyelt kérdés

#Kutyafajtaaaaa
2020. máj. 6. 10:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy szukát szeretnék a németjuhász az kan. Neveket is szeretnék❤️😁
2020. máj. 6. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

a francia bulldog is nagyon cuki

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2020. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Akita. Igaz nem annyira kicsi (a szuka 61 cm). Hűséges és szeretetre vágyó! Szerintem nagyon megéri egy ilyen aranyos kutyát befogadni.
2020. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kb.az összes menhely minden 5.kutyája ilyen. Válogass.


Őket kikeresni vagy 3 perc volt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.nek:köszii azon gondolkoztam.

2.nak azt még megnézem kicsit később de szimpatikusnak tűnik.

3.nak az utolsó kutyus nagyon illik hozzám! Az a baj hogy azt mondták anyáék hogy kicsit később lehet kutyám csak. 😞

Köszi mindenkinek

2020. máj. 6. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
szivesen
2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem mindenképpen vagy fajtamentőktől hozz el, vagy menhelyről. Hidd el nagyon jó érzés lesz az a tudat, hogy megmentetted.

Ha francia bulldog mellett döntenél:

[link]

Ha akita mellett döntenél:

[link]

[link]

(bár lehet őket már nem lehet örökbefogadni...

Ha pedig nem a fajta a lényeg, akkor hozz el valamelyik menhelyről egy cuki kutyust. Én erre a két menhelyre szoktam járni sétáltatni és szuper cuki kutyusok vannak ott. És igen aranyszínűben is bővelkednek :)

[link]

[link]

2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Golden retriever *_*

Szerintem a krém a szebb belőlük, de az arany is cuki. Nekünk 3van nagyon barátságosak, játékosak.

2021. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!