Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi törtenne, ha egy nagyon...

Mi törtenne, ha egy nagyon nagy testű és egy kistestű kutya párosodna?

Figyelt kérdés
Nme áll szándékomban bántani semmilyen állatot, és csupán kíváncsiságból felmerült bennem egy kérdés. Mi történne ha például egy hím Németjuhász és egy nőstény Yorkshire terrier párosodna? (Természetesen mesterséges megtermékenyítésre gondolok). Mégegyszer, csak kíváncsiságból kérdezem.

2020. ápr. 14. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A yorki már a vemhességbe belehalna valószínűleg.
2020. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Jó eséllyel belepusztulna a nőstény a szülésbe, de lehet, hogy már a vemhességbe is.

Fordítottjára láttam példát, hím tacskószerűség és német juhász nőstény kölyke.

Imádni való kutya volt, de valami torz szülemény, német juhász testtel, fejjel és farokkal, de rövid görbe lábakkal szegényke.

2020. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt németjuhász-tacsi keverék kutyánk. Hogy ki volt a fiú, ki a lány, azt nem tudom.
2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szuka lenne a kisebb, akkor elég valószínű, hogy el sem jutna a szülésig, mert a kölykök szétnyomnák belülről, bele halna. Fordított esetben van rá esély, hogy a kölyköket felnevelje.
2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

#4 vagyok. Itt pl egy tacsit csinált fel egy nagyobb kutya:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10397628-tac..

2020. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel tul nagyok a kölykök valoszinuleg szétszakadna méhe ergo csak a bélcsatorna felett lebegnének a kölykök.



Mesterséges megtermékenyítés irtó necc vicc. Ugye te se gondoltad komolyan.

2020. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Azt hittem a természet okosabb ennél.

Nem nőnek legalább addig nagyobbra, mint amit az anyjuk elbír. Később bepótolhatják.

De amúgy egy ismerősömnek csivava-labrador keveréke van, a kicsi volt az apa.

2020. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!