Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyák?

KecskeGuba kérdése:

Benti kutyák?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mire vagy kíváncsi? Így nem igazán lehet válaszolni
2020. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen kutyát tudtok lakásba ajánlani?

Olyan kéne, ami kibírja azt az 5 órát, amíg suliban vagyok

2020. máj. 7. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából minden 2.menhelyi kutya megfelel ennek. Kicsit bővebben? Mennyit mozognál vele? Van kutyás tapasztalatod?
2020. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen van tapasztalatom a kutyatartásban.

Napi kb négyszer tudnám sétálni vinni emellett folyamatos játé, illetve kirándulások.

Milyen kuyát tudnátok bent te ajánlani ezeket figyelembe véve? A válaszotokat előre is köszönöm.

2020. máj. 7. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Bármilyet, kivéve a nagytestű pásztorkutyákat és szánhúzókat. Ezeken kívül bármilyen kutyát lehet lakásban tartani, és mind kibír megfelelő szoktatás után 5 órát egyedül.

Ha nincs kimondott elképzelésed, válassz a menhelyek bőséges kínálatából.

2020. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is. Erre nem igazán kell kifejezetten egy típust választani. Rengeteg ilyen kutya van. Menj el egy menhelyre és válassz egy számodra jó kiskutyát! Hidd el nem fogod megbánni! Megmentesz egy életet.
2020. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Labrador.
2020. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen esetekre találták ki leginkább a menhelyeket.

2-t is hazavihetnél egy sintértelepről, én is így kezdtem.

Lementem, kutyát szeretnék, csak szeretni, hobbinak, séta, játék, gondoskodás, meg amiben benne van. Nagy nehezen kiszűrtem két nagyon szimpit, de nem tudtam dönteni, így mindkettőt vittem. Örültek a gondozók, kérték, hogy jelezzek majd vissza, mi a helyzet, mert kíváncsiak rám:D

2020. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Czeglédi Dóra a képviselőjuk
2020. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!