Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labradorok bírják a hideget,...

A labradorok bírják a hideget, vagy benti kutyák?

Figyelt kérdés
Hány hónapos kortól lehet nappalra az udvaron hagyni télen?

2012. szept. 6. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bírják (tekintve h honnan származik ;o)). Én egy 4-5 hónapos kutyát kennelben kint mernék hagyni a kertben.
2012. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A hideget bírják, viszont azt hogy ki vannak bacva egyedül az udvarra nem annyira.

Eszméletlen gazdafüggö kutya ...

2012. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem labradorom van, hanem goldenem, de szinte ugyan az a két kutya, remélem nem baj, hogy írok. A telet jól bírják, ha ahhoz vannak szoktatva, hogy kinti kutyaként élnek. Viszont mivel kerti kutya, többet kell vele foglalkozni, mintha benti lenne. Tényleg nem szabad kizárni, és csak este foglalkozni vele 1-2 órát. Volt 1 hét, amikor nem voltunk itthon, és a kutyát sajnos nem vihettük magunkkal. Hát, meg is bosszulta. Sok időt szánj rá, rengeteg játékkal, hatalmas sétákkal, tanítással, és akkor bírni fogja az egyedül, kint töltött időt. De egy nagyon fiatal kutyát(3-4) hónaposat, én még nem zárnék ki.
2012. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Télen is órákat sétáltok a kutyával és játszotok vele? 5-körül kezd sötétedni és kb akkor érek haza a munkából. Tudom, hogy ez lenne a legjobb neki, viszont dolgozni kell. Ne is vegyek kutyát??
2012. szept. 6. 09:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, télen is megyünk vele minden nap. És a sétákat akár össze is lehet kötni a játékkal. Mivel a házunk mögött egy nagy rét van. Oda megyünk ki vele, ott labdázunk, stb. Bár télen, amikor nagy hó van, jobban érdekli az, hogy túrja az orrával a havat, mint hogy labdázzon. :) Ha csak szép, napos időben akarod vinni, akkor nem ajánlom neked a labradort. Gondolj rá úgy, mint a gyerekedre. A gyerekeddel is köteles vagy foglalkozni, sétálni vinni, akár nyár van, akár tél. Na, a kutya is ilyen. Ha úgy érzed, nem tudsz rá elég időt szánni, akkor várj még a kutyavásárlással.
2012. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Télen 1,5-2 óra foglalkozás kevés neki?
2012. szept. 6. 10:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát...ha amúgy egész nap egyedül lenne, és csak este foglalkoznál vele, akkor lehet. Én úgy szoktam, minden nap, hogy munka előtt elviszem kb fél órára, aztán ha hazaérek, akkor megcsinálom a dolgaimat, és elmegyek vele úgy 2-2,5 órára. De abban minden benne van, engedelmességi gyakorlatok, játék, és futás. És lehet még ez is kevés neki. Hétvégén pedig ahova csak tudjuk, visszük magunkkal. És még hosszabb sétákat teszünk. De hátha írnak mások is, akik tapasztaltabbak, és mondanak valami okosabbat neked.
2012. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
A mai elborult kutyások szerint kutyát csak az tarthat, akinek napi nyolc órája van a kutyát bügyürgetni.
2012. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*A mai elborult kutyások szerint kutyát csak az tarthat, akinek napi nyolc órája van a kutyát bügyürgetni.



Hát igen, mekkora szemetek. Képesek 1 óránál több időt szánni a kutyájukra...Senki nem mondta a kérdezőnek, hogy ne vegyen kutyát. Ő kérdezett véleményeket, más meg válaszolt. Akkor vesz kutyát, amikor akar. Amúgy senki nem mondta, hogy a fél napot a kutyáddal kell tölteni, de 1 óra kevés nekik. Ennyi. Te meg gondolj, amit akarsz.

2012. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegnap hoztuk el, jól megcsinàltunk neki a kertben egy részt, így csak kint tartjuk, 8 hetes labrador.
2012. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!