Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes váltogatni a száraztáp...

Érdemes váltogatni a száraztáp fajtáját?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell átszoktatás.


Nem akarom egyhangúan táplálni, és nagyon válogatós is, így ezt a hármat már kipróbáltuk:

Premiere Best Meat Adult

Josera Festival

Brit Premium


Most a Brit Premium Seniort eszi, de pl. a Premiere összetevői, vitaminjai, analitikai összetevői mások.

Talán érdemes lenne néha váltogatni, hogy hozzájusson minden tápanyaghoz ami kell neki?



2020. máj. 7. 21:18
 1/2 anonim válasza:

Az én kutyám allergiás és neki speciális tápot kell vennünk.Joserát, és a Brit Premiumot is ismerjük.És igen,a mikutyánk is válogatós,nem is kicsit :D

Örültünk, hogy találtunk egy tápot amit megeszik(Hill's,sajnos elég drága) szóval mi nem váltogatjuk.A dokival beszélj, hogy adjon vitaminokat,ha tudod mi kell később ezeket már netről is meg tudod rendelni olcsóbban.Lehet kapni olyat amit szívesen megesznek a kutyák, nem kell nyomkodni a torkukon meg kajába csempészni stb.A miénk is így kapja.Ezen kívül csirkehúst szoktunk neki főzni rizzsel.Szokott kapni répát,almát,tököt.De a hús nagyon fontos egy kutya számára.

Szóval szerintem ha vitaminokat adsz neki nem fontos váltogatni a tápot,ha van olyan ami már bevállt.Inkább arra érdemes figyelni, hogy ne mindig a száraz tápot kapja.Az étrend legyen változatosabb ne a táp.

2020. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%

Azért nem kell váltogatni a tápokat, hogy hozzájusson mindenhez, amire szüksége van.

A jó minőségű tápokban benne van szinte minden, amit az okosok megállapítottak, hogy a kutyának szüksége van rá.

A válogatós kutya nem éhes. A nem éhes kutya pedig többet kap, mint amennyit a szervezete megkíván.

2020. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!