Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Ridgeback keményebb mint...

Egy Ridgeback keményebb mint egy Pitbull?

Figyelt kérdés

Sokan azf mondják, hogy az amstaff, bullterrier meg a pitbull olyan kemény kutyafajták. Közben meg elvileg a Ridgebackok is vannak olyasmi erősek. Ridgeback is van több fajta is nem tudom milyen lehet sorrendben a keménységük! Azt már kevésbé hiszem, hogy egy Cane Corso, Kangal, Kuvasz, vagy egy szürke farkassal szemben már győzne.


De miért érzem úgy, hogy egy gyengébb fajta kutyával szembe. Mint pl a Pitbull, Dobermann, Német Dog, Kau, Argentin dog, Belga juhászkutyával szembe győzne. Ti mit gondoltok?


Szerintem egy dobermann is simán győzne egy pit ellen. Az ilyen fajtáknak nincs esélye nagyon egy bull tipusú kutya elken mint pl a: Malionis, Laekonis, Német juhász, Rottveiler, Husky, Malamut


Persze ők is esélyesek lehetnek. Ha éppen a bull tipusú kutya nem olyan edzett és nem olyan nevelést kapott! Viszont vannak olyan hlyék akik szerint. Egy káj vagy kangal esélytelen még egy Amerika Bulldog ellen is. Szerintem ez a legnagyobb hülyeség. Amerikai Bulldogot szerintem nem is kérdés, hogy pl egy rodi vagy más ridgeback fajta lenyomna. De szerintem még egy Mali vagy nj is keményebb! Őket inkább a bullterrier és robbanékonyabb társai szorongathatják meg!



2020. máj. 11. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyépként egy game-pit ellen semelyiknek sincs esélye
2020. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A suta lábú dobi ha ügyes, letud győzni egy pitet. A pitek körül hatalmas a tévhit. Ezek egymás elleni harcra vannak kitalálva. Egy tosa inu, kangal, kau, alabai ellen minimális esélyük van csak.

Angliában gyakran agarat kevernek a pitekbe, hogy még gyorsabbak legyenek. Az agarak pedig ugye elég kis vékonyak, bár rendkívül izmosak is, és őket kifejezetten ölésre tenyésztették anno.

2020. aug. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!