Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férges kérdés, előre is bocsi?

Férges kérdés, előre is bocsi?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kiskutyám, tegnap fogadtuk örökbe szerződéssel. Hétfőn kapja az első oltását, mert semmit nem kapott ott, ahonnan hoztuk. Mindenesetre mivel lakásban van, ezért nem akartam megvárni a hétfőt, adtam enki a súlyának megfelelő Drontal Plust... Most a kakijában apró, rizsszemhez hasonló férgek vannak (halottak, legalábbis nem mozognak, és kisebbek mint a rizs, csak hasonlítanak rá). Akkor ezek most lárvák voltak? Vagy mi a helyzet?


Azt írja a csomagolás, hogy 1 adag elég, ha hétfőn kap a dokitól is, az nem árt, ugye?



2020. máj. 15. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik kutyámnak is adtam a biztonság kedvéért egy Drontal Plust, ő egyébként is rendszeresen kapja. így nem lehet már gond, ugye?
2020. máj. 15. 16:29
 2/3 tyúXar válasza:

Ha már adtál neki féreghajtót:

Ha azt látod, hogy nem mozognak, az jó, mert ugye ha beadod neki a féreghajtót akkor a férgeknek ki is kell jönniük. Nem semmisíti meg őket, nem tudnak eltűnni, ki fogja kakilni a kutya. Ez teljesen normális, egyébként nekem is ez volt és a doki mondta.


Ha még nem adtál neki:

Akkor valahonnan összeszedte.


Petra :)

2020. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hétfőn mindenképpen mondd el ezt a dokinak, mert nem mindegy, hogy miből és mennyit adtál a kutyusnak.

Majd ő ezeknek az információknak a birtokában eldönti, hogy kell e neki még adni és mennyit, mert nem szabad egy 8 hetes, még gyenge belű kiskutyát a végtelenségig féreghajtózni!

2020. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!