Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással van a kutyákra...

Milyen hatással van a kutyákra az alkohol?

Figyelt kérdés
Kinyitottam egy üveg bort a barátnőmmel, gondoltunk ünnepelünk (lényegtelen mit:)) és kilöttyent egy pici a konyhakőre,a kutyusom pedig alaposan belenyalt, mire odaértem a ronggyal. Milyen hatása lehet? Száraz, vörösbor... ha ez fontos. :-/
2010. júl. 29. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

adj neki egykis finom kéksajtot hozzá, az megy a száraz vöröshöz ... legalább volt egy jó napja a kutyának is :D


viccen kivül: semmi baja nem lesz, egy belenyalástól bespiccenteni sem fog

2010. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan élettani hatása van, mint az emberre. Gondolom, tovább nem kell ragozni....
2010. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy picit löttyintettél ki attól semmi baja nem lesz,nem fog berúgni:D
2010. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az állatok épp úgy képesek berúgni, mint az emberek.

Csak éppen hamarabb és kisebb mennyiségtől.


A különbség, hogy ők nem válnak agresszívvé és hamar ágyba bújnak.

Ha láttad a Sivatagi Show című filmet, akkor abba láthattad, hogy az állatok az erjedt gyümölcsök megevésétől, szó szerint berúgtak. Ha nem láttad, akkor érdemes megnézni.


Attól a mennyiségtől, amit a kutyusod megivott nem lesz baja, de azért ne itasd tovább, hogy kipróbáld a hatását.

2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Max telifossa a lakást.
2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem olyan "szabálysértés" hatással, de inkább a gazdira. De lehet, hogy "bűncselekmény" hatással van.
2010. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az sem teljesen úgy van, hogy nem válhatnak agresszívvá. Volt egy Újfundlandink, 3 évente egyszer vakkantotta el magát. Egyszer egy üvegtörés után nyakalt be kicsit több whiskyt és úgy ordított a kerítésen át a többi kutyára, mint a egy igazi házőrző... D
2010. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:

Barátnőm szülinapi buliján egyszer a kutyám kiitta a poharamból a pezsgőmet, mikor elfordultam.

De nem vettem észre, hogy baja lett volna.

Ismertem egy tacsit, az viszont szó szerint alkoholista volt. Idióta gazdája rászoktatta. A kutya remegett a tömény szesz szagára. A hülye meg adott neki. Kis idő után a kutya el kezdte kergetni a saját farkát, forgott körbe vagy 10 percit. Aztán elesett, kinyúlt a kövön és összevissza hányta magát.

2010. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Az egyik haverom adott a kutyámnak egy korty sört egy parti alkalmával. Azóta a kutyám, ha meglátja a sörös dobozt, odajön, és úgy riszál, h majd szét esik. Adtam neki kb egy fél decit, megitta, várta a többit, mivel nem kapott bealudt. :)
2010. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
100%
A sört nagyon szeretik. A párom mindig adott a habjából az ujja hegyén egy kicsit a kutyának. Be volt zsongva, ha megérezte a sör szagát.
2010. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!