Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid szőrű tacskót lehet...

PITYUUUUUUU kérdése:

Rövid szőrű tacskót lehet tartani kint az udvaron?

Figyelt kérdés
A szomszédba van egy rövid szőrű tacskó keverék és kinti kutyus és még nincs baja. Én is szeretnék egy tacskót ami rövid szőrű lenne.Lesz neki szigetelt óla a faskamrába.Amugy volt egy tacsim rövid szőrű. 3 évet élt, el kellet altatni ez most mindegy. AKKOR LEHET KINT TARTANI
2020. máj. 16. 20:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha szapis kutya akkor rengeteg pénzt fogtok rákölteni hamarosan.

Fél milliós orvosi költség garantált. És ebben nincsenek benne az oltások és az ivartalanítás sem.

2020. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Romániai vagyok itt nincs forint
2020. máj. 18. 07:44
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Goggle, ember. Beírod google-ba, hogy 150000 HUF to RON, és átváltja neked. Nem azt ondtam, hogy szaladj el egy pénzváltóba :D


Erdélyi vagyok, attól még nem várom el (se itt, se külföldi oldalakon) hogy mindenki az én pénznememhez alkalmazkodjon.


De a kedvedért átváltottam: saccperkábé 2050 lej.


Szintén erdélyi ismerősömék vettek egy erdélyi kopót, állítólag tenyésztőtől. Az a kutya rettenetesen gyáva, biztos nem szakértő keze alól került ki - az egész alom olyan.

Elutaztak, én mentem át etetni, aznap épp esett. Rajtam volt az esőkabát kapucnival (kapisonnal), a kutya ijedten körözött és ugatott, hiába szóltam neki. Levettem a fejemről a kapucnit, megnyugodott. Visszavettem (nem volt kedvem megfázni) a kutya kezdte elölről a cirkuszt.


Nem minden arany, ami fénylik. Remélem azért jó kutyát fogtatok ki. Hány lej volt?

2020. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy ott nincs forint ugyan ennyi pénzt fogsz otthagyni a dokinál. De lehet hogy többet. Fél millió forintnyi lejt simán ottfogsz a dokinál hagyni.
2020. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
3000 mert egy kis harlekin az aranyom amúgy nem a tiéd merle hanem a rendes harlekin
2020. máj. 18. 21:33
 26/51 A kérdező kommentje:
Nagyon bátor „nekiment” a szomsed kutyájának ugatva meg a galambokat nézegeti.
2020. máj. 18. 21:34
 27/51 A kérdező kommentje:
* 3000 lej
2020. máj. 18. 21:35
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
#23 kicsit off, de ledöbbentett hogy más is ismeri (és használja) a kapison szót, visszahoztad a gyerekkorom :D
2020. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nekimegy a szomszéd kutyának ugatva nem a bátorság jele, hanem a neveketlenségé és szocializálatlanságé. Ne legyél rá büszke.

Később rengeteg gondod lesz a kutyával a nem hozzáértésed miatt

2020. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek, senki nem fog kapni egyik napról a másikra tenyésztőtől egy törzskönyves kutyát, 250 ezer forint értékben. Úgy kamu, ahogy van.


Elhoztak a faluvégről valami szapis fajtajellegű keveréket, aztán uccuneki. Ennyi.

2020. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!