Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Acana Grasslands


[link]


Ezzel etettem a kutyám, egyébként megvagyok elégedve vele, úgy tudom elég jó minőségünek számít, de nem ástam ezekbe jobban bele magam, csak azt tudom melyik tápok számítanak prémiumnak, és kölyök korától próbálok prémium táppal etetni. Viszont azon gondolkodtam, aki jobban ért hozzá biztosan tudja, hogy a márkából, vagy akár más prémium márkából melyik tápnak van a legjobb összetétele, és hogy mire kell figyelni ha tápot veszek.

Nem túl sokszor váltottunk tápot, először ezzel etettem 1 éves koráig :


[link]


Utána ezzel az acana táppal.


Azt szeretném kérdezni, hogy jól választottam tápokat? Esetleg tudnátok jobb összetevővel ajánlani másikat az acana helyett, vagy acana márkán belül?

Nem tudom mennyire számít ez, de elég aktív a kutyám és sportolni is járunk, most méginkább szeretnénk sportolni vele.


Nagyon köszönöm! :)



2020. máj. 17. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A Grasslands szerintem egy jó táp, én is most váltottam erre a kutyámnál, előtte Acana puppy and juniort kapott. Mivel az csirkés volt annál sokszor előfordult hogy ment a hasa tőle, de a grasslands egyből rendbe hozta a székletét. Szép a szőre, energiával teli a kutya, mivel állandóan futkározik és gyors az emésztése így ő kicsivel többet kap mint az ajánlott napi adag. Egy gondom van vele, hogy sok a végtermék utána, de ez a legtöbb tápnál így van.
2020. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!