Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri, vagy etet valaki...

Ismeri, vagy etet valaki Granatepet-el? Tapasztalatok? Maxitabi mi a véleményed erről a tápról?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. ez a pulykás táp, de a többi is érdekel.


2015. okt. 1. 17:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jobb mint a Taste of Wild?
2015. okt. 1. 17:57
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát Taste of.. -ba nem írják hány % hús van. Mondjuk csak egy oldalt néztem meg. viszont 28% fehérje.


De nekem linkelt táp nagyon jónak tűnik ebbe viszont csak 22% a fehérje.


Nos a magas fehérjéű tápok jobbak általában,bár az okozhat hasmenést némely kutyánál.


Szerintem nagyjából egy kategória a két tápt minimális eltéréssel.

2015. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A húsok általában 22-max 24 % fehérjét tartalmaznak. Mire is jó akkor 28 % fehérje?
2015. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Maxitabi ***** válasza:

Szia!

Kedves, hogy megszólítottál..

Szóval: német táp, minőségi hozzávalók (papíron),szárított állapotú a hús, nekem kicsit sok a krumpli ( 2X is megjelenik). Akkor már wolfsblut?? (szintén német, kb uannyi hústartalommalés édesburgonyával:)) ).

A TOTW azt írja, hogy minimum 60% hústartalommal (mivel tényleg nincs részletezve)de ez friss vagy sem,rejtély.

Szerintem próbáld ki nyugodtan a granatapetet. Majd elválik,bejön-e.

2015. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet Maxitabi. :)
2015. okt. 3. 07:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Utána néztem a wolfsblut tápnak, nagyon jónak tűnik, csak itt drága. Megpróbálom Németországból hozatni, remélem sikerül.
2015. okt. 3. 19:14
 7/13 Maxitabi ***** válasza:
Én is szemezek vele- Ausztriában lehet kapni...
2015. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Maxitabi, ismered a Naturavetal Canis Plus tápot? Mi a véleményed összetevőit tekintve. Köszi előre is. :)
2015. okt. 7. 16:30
 9/13 Maxitabi ***** válasza:
Nem ismertem.. Első helyen köles (lazacosnál), de hidegen sajtolt.. a többi összetétele jó. Vigyázni kell azért,mert a hidegen sajtoltnál is előfordulhat, hogy valamelyik kutya gyomra nem bírja.Ki kell ezt is próbálni.Nagyon sokan rész-barfozás mellet ilyen tápot adnak,mert természetközelibb a hidegen sajtolt. A markus mühle naturnah-nál sokkal jobb ez(az kukorica és rizs nagyrészt),de a mm black angus már egy kicsit megközelíti ezt.Igaz, a mm ára igen kedvező..-ehhez képest.
2015. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az lesz, Barfozni szeretnénk és kiegészítésnek venném a bárányosat. Eddig is kapott nyerset, sajnos nem tudom megoldani, hogy csak azt kapjon, de lehet egyszer arra is sor kerül. Már kértem kóstolót, több mint valószínű, hogy áttérünk erre.
2015. okt. 8. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!