Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverékem...

Szerintetek milyen keverékem van? (kép)

Figyelt kérdés

Örökbefogadtam egy fantasztikusan egyedi kis fickót, 10-11 hetes.


Anyuka drótszőrű kistestű, zsemle színű, apuka egy nagy kérdőjel. Tesók sokfélék, feketék, zsemlék, foltosak.


2 kilós 10 hetesen. Szerintetek? :)


[link]


2020. máj. 23. 20:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tessék?
2020. máj. 24. 00:04
 12/19 anonim ***** válasza:

A mudi sok esetben merle, de a háttérben a tesójáról a shitzu jutott eszembe. Egyébként a tiédnek pincserre vagy csivavára emlékeztető arca és fejformája van nekem.

Nagyon cuki amúgy!

Azt megkérdezhetem, hogy honnan van? Most szeretnék én is örökbefogadni, de nem tudok dönteni, hogy honnan..

2020. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, egy mentett vemhes kutyus egyik kölyke, jó helyről, szerződéssel fogadtam örökbe, volt rá több száz jelentkező, a többit megírom privátban :)


Kicsit idegörlő foylamat volt, mert azt kell mondjam, hogy szerencsére nagyon sok a jelentkező a kölyök keverék kutyusokra, egyetlen keverék sem marad gazdi nélkül. Lehet, hogy a karantén miatt, lehet más miatt, de sok baba otthonra lelt az elmúlt hetekben, és vérre menő harcot kellett vívni. :D

2020. máj. 24. 13:24
 14/19 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam különböző kalkulátorokkal, a felnőtt kori súlya 5-7 kg közé tehető elvileg. Hát, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivé cseperedik :D
2020. máj. 24. 13:35
 15/19 anonim ***** válasza:

Több lesz az. Inkább 8-9kg.


Mienk 10 hetesen volt 1kg és 4,8kg lett. Baromi apró volt. Tiéd duplája lesz, de kistestű marad, az biztos.

2020. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök! :D A másik kutyánk 12 kg, de még ő is tök kicsi. Nem bánnám, ha közel egy súlycsoport lennének.
2020. máj. 24. 18:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Másik kutyánk 3kg. Na ő tényleg pici :D
2020. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Snaucer? Nem lehet benne?
2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A drótos szőre és a szakálla miatt én is gondoltam rá, hogy talán nagyon régen az ősei találkoztak törpe schanuzerrel,de ezek szerint ki tudja :)


Sok tipp érkezett, ebből is látszik, hogy szuper-egyedi gyártású :) köszi mindenkinek, ha gondoljátok, akkor majd mellékelek képet nagyobbacska korában.

2020. máj. 24. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!