Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámban találtam bolhát,...

Kutyámban találtam bolhát, kivettem, kezemen volt, de aztán hirtelen elugrott és sehol sem találtam. Hajamra ugorhatott vagy? Eléggé parázok :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy vissza a kutyámba ugrott? Ach lehet hülye kérdés, de félek na... :(
2010. júl. 30. 10:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd megtudod hol van ha csíp.A bolhát ha megfogtad a két ujjaddal össze kell dörzsölni akkor eltörnek a lábai és nem tud ugrani és agyon kell nyomni.
2010. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hajadra ugrott hanem elugrott másmilyen helyre,vagy tényleg a kutyádba ugrott vissza.Nyugi,ne parázzál, a bolha nem szereti a hajadat!
2010. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, ha megfogtad hengergesd össze. a bolha majd megtalál téged,és érezni fogod, ne aggódj:)
2010. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
53%

Ha beléd is ugrott, a vizet nem bírják. Végy egy fürdőt és ne parázz.

Azt is hallottam, hogy a kutyabolha nem megy emberre, de szerintem ez tévhit.

Egyébként nem tudtad, hogy a bolha ugrik? Nem kellett volna sokáig nézned, mint egy kirakati bábut :)

2010. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én összenyomtam és letettem egy zsebkendendőre...De ezekszerint csak azt hittem, hogy összenyomtam :(
2010. júl. 30. 11:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés!...A bolha az emberen tud úgy szaporodni, mint a tetü?
2010. júl. 30. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Az emberben nem szaporodik. Sőt,ha rád is ugrott nem sokáig marad, mert a sűrű szőrben érzi jól magát, a hajban nem. Viszont bárhol képes szaporodni, padló közt, kutya-macska fekhely, udvaron. Nagyon szívós kis dögök, bírják a hideget, és a meleget is. Ezért szokták ajánlani, h ha bolhaírtózzák az állatot, kell a fekhelyét, az udvart, és általában ahol jár az állat.
2010. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kell nagyon félnem? :( Köszi az eddigi válaszokat, legközelebb a bolha elkapást anyumra bízom... :S
2010. júl. 30. 11:18
 10/12 Allison ***** válasza:
Kérdező, ahol egy bolha van ott van még ezer. Nem lehet őket egyenként, kézzel kiirtani és nem mászkálnak egyesével. Szóval ha ez nem is de másik már rég beléd ugarhatott. Bolhairtót kéne alkalmazni a kutyádon.
2010. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!