Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egyhuzamban...

Szerintetek egyhuzamban mennyi kocogás/futás mozgat le egy labradort? Vegyünk péladépp egy fiatal felnőtt, egészséges, jól izmolt kutyát.

Figyelt kérdés

Köszönöm!


A kérdésem kerékpár melletti, nem túl gyors, ütemes mozgatásra vonatkozik ;)


2010. júl. 30. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet 10 km-rel már le lehet jól mozgatni. Bicikli mellett vagy normálisan mellettem futva.
2010. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a minimum az 1 óra ...
2010. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy-másfél óra, legalább, időnként gyorsabban, időnként lassabban. Nagyon jól bírják. :)
2010. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Remélem azt is tudod, hogy nem elég fizikailag elfárasztani ahhoz, hogy levezesd az energiáit!
2010. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: nagyon köszönöm epés megjegyzésed. Igen pontosan tudom, hogy nem elég csak fizikailag lefárasztani.

Ha megengeded, két verseny között, amikor kevesebbett mozognak, gondoltam, hogy futtatni fogom őket, mert látom, hogy két labradoromnak erre igénye van. Elnézést, hogy meg mertem kérdezni mi az a mennyiség, amitől átlagban már lefáradnak. Bocsánat!


Mindenki másnak: KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2010. júl. 30. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszindulatú vagy epés nem volt abban a válaszban, amin úgy felkaptad a vizet. Csak figyelmeztetni akart.
2010. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha feleslegesen kaptam fel a vizet, de sajnos ezen az oldalom előbb ítélkeznek az emberek újabban minthogy visszakérdeznének.


Ha nem foglalkoznék a kutyáimmal valószínüleg másképp teszem fel a kérdést, pl elég-e ennyi nekik.


Nem szeretném túlterhelni a kutyákat, és nem szeretném, ha az izületeik látnák kárát a végén, ezért tettem fel egy egyszerű kérdést. Köszönöm.

2010. júl. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!